مقایسه گوشی های هانر Honor X70 Pro Max و شیائومی Xiaomi Poco M6 4G

Honor X70 Pro Max
Xiaomi Poco M6 4G
2,444 بازدید
قیمت
بازار ایران
60,800,000 تا 64,110,000 تومان
بین المللی
$275-$290
$155-$180
شبکه ها
تکنولوژی
GSM / HSPA / 5G
GSM / SIM / HSPA / LTE
تکنولوژی بیشتر
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, SIM 1 & SIM 2
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66
تنوع پهنای باند بیشتر
SA, NSA
تنوع پهنای باند بیشتر
5G
LTE
HSPA
تنوع پهنای باند بیشتر
LTE
HSPA
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، آنتن دهی گوشی Xiaomi Poco M6 4G از Honor X70 Pro Max بهتر است.
با بررسی تخصصی بین باندهای این دو گوشی، از لحاظ تکنولوژی هر دوی این گوشی ها دارای تکنولوژی GSM و HSPA می باشند.گوشی Honor X70 Pro Max دارای تکنولوژی 5G و گوشی Xiaomi Poco M6 4G دارای تکنولوژی SIM و LTE هستند.
در مورد باندهای 2G هر دو از باند های GSM 850 و 900 و 1800 پشتیبانی می کنند.گوشی Honor X70 Pro Max دارای باند 1900 و گوشی Xiaomi Poco M6 4G دارای باند 1900, SIM 1 & SIM 2 نیز هستند. در کل باندها 2G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 3G این گوشی ها خوب است بدانید که دقیقا مانند یکدیگرند و از باندها HSDPA 850 و 900 و 1700(AWS) و 1900 و 2100 پشتیبانی می کنند. در کل باندها 3G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 4G باید بگوییم که تنها گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G از تکنولوژی 4G پشتیبانی می کند. باندهای های آن نیز 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66 هستند. گوشی هانر Honor X70 Pro Max نیز از شبکه 4G پشتیبانی نمی کند.
در مورد باندهای 5G باید بگوییم که تنها گوشی هانر Honor X70 Pro Max از تکنولوژی 5G پشتیبانی می کند. باندهای های آن نیز SA, NSA هستند. گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G نیز از شبکه 5G پشتیبانی نمی کند.
با اطلاعاتی که از این گوشی ها وجود داره میشه گفت که سرعت شبکه ای گوشی Honor X70 Pro Max از Xiaomi Poco M6 4G بهتر است.
انتشار
۱۴۰۵, ۲۵ خرداد
۱۴۰۳, ۲۱ خرداد
در ۲۵ خرداد ۱۴۰۵ وارد بازار شده است.
جدیدتر
در ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ وارد بازار شده است.
تاریخ انتشار گوشی Honor X70 Pro Max در ۲۵ خرداد ۱۴۰۵ می باشد که تقریبا 2 سال بعد از گوشی Xiaomi Poco M6 4G در ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ به بازار آمده است و جدیدتر است.
بدنه
161.9 × 76.1 × 7.8 میلی متر ( 6.31 × 2.97 × 0.3 اینچ )
168.6 × 76.3 × 8.3 میلی متر ( 6.58 × 2.98 × 0.32 اینچ )
عریض تر
196 گرم ( 6.91 اونس)
سبک تر
205 گرم ( 7.23 اونس)
جلو شیشه ای (Glass),
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
جلو شیشه ای (Glass),
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
دو سیم کارته ( Nano-SIM, dual stand-by )
تنوع بیشتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد گوشی Honor X70 Pro Max ساختار بهتری از Xiaomi Poco M6 4G دارد.
حال می خواهیم کمی در مورد بدنه این گوشی ها صحبت کنیم. ابعاد گوشی Honor X70 Pro Max برابر با 161.9 × 76.1 × 7.8 میلی متر و گوشی Xiaomi Poco M6 4G برابر 168.6 × 76.3 × 8.3 میلی متر است.
همانطور که می بینید ارتفاع گوشی Xiaomi Poco M6 4G نسبت به گوشی Honor X70 Pro Max حدودا 6.7 میلیمتر بیشتر است که بسیار کم است و در اندازه این دو گوشی از لحاظ ارتفاع، اختلاف قابل چشم پوشی است. در مورد عرض نیز گوشی Xiaomi Poco M6 4G نسبت به گوشی Honor X70 Pro Max حدودا 0.2 میلیمتر بیشتر است که اختلاف بسیار ناچیز است که می توان آن را نادیده گرفت. ضخامت گوشی Xiaomi Poco M6 4G نسبت به گوشی Honor X70 Pro Max حدودا 0.5 میلیمتر بیشتر است که خیلی ضخیم تر است.
اما در مورد وزن این گوشی های باید بگوییم که گوشی Xiaomi Poco M6 4G نسبت به گوشی Honor X70 Pro Max تقریبا 9 گرم سنگین تر است که انقدر کم است که اصلا حس نمی کنید.
اگر بخواهیم در مورد جنس این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که جنس جلوی هر دوی آن ها شیشه ای (Glass) می باشد. جنس پشت جفت آن ها هم پلاستیکی (plastic) است. و جنس قاب هر دو نیز پلاستیکی (plastic) است.با توجه به اطلاعات در دسترس، در مجموع جنس بدنه هر دو، مشابه یکدیگرند.
با اطلاعاتی که در دسترس می باشد، می توان گفت گوشی Honor X70 Pro Max با حالت IP68/IP69 dust tight and water resistant (high pressure water jets; immersible up to 1.5m for 30 min) مقاومت بهتری نسبت به بدنه گوشی Xiaomi Poco M6 4G دارد.
با این توضیحات می توانیم بگوییم که بصورت کلی بدنه گوشی هانر Honor X70 Pro Max بهتر از گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G است.
صفحه نمایش
AMOLED, روشنایی 800 nits, حداکثر روشنایی 6000 nits, 120 Hz, 1000
بهتر
IPS LCD, روشنایی 550 nits, 90 Hz
6.79 اینچ, 112.1 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 90.9%~ )
6.79 اینچ, 109.5 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 85.1%~ )
2640 × 1200 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 427~ ppi(پیکسل در اینچ)
وضوح تصویر بهتر
2460 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 396~ ppi(پیکسل در اینچ)
Aluminosilicate glass, Ultra HDR image support
مناسب تر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، صفحه نمایش Honor X70 Pro Max نسبت به Xiaomi Poco M6 4G کیفیت بهتری دارد.
نوبت به صفحه نمایش ها می رسد. جایی که می تواند تصمیم شما را برای خریدن یا نخریدن یک گوشی، تغییر دهد. ابطحی شاپ بطور تخصصی بین بیش از 1000 مدل گوشی، صفحه نمایش این دو گوشی رو مورد بررسی قرار داده است. صفحه نمایش گوشی Honor X70 Pro Max از نوع AMOLED, روشنایی 800 nits, حداکثر روشنایی 6000 nits, 120 Hz, 1000 بوده و نسبت به Xiaomi Poco M6 4G با صفحه نمایش IPS LCD, روشنایی 550 nits, 90 Hz بهتر است.
شفافیت صفحه نمایش گوشی Honor X70 Pro Max به مراتب بهتر از Xiaomi Poco M6 4G است که باعث حس بهتری موقع تماشای فیلم و بازی می شود.اندازه صفحه نمایش هر دو گوشی 6.79 اینچ است که با هم برابرند.
نکته ی بعدی در مورد صفحه نمایش گوشی ها، مساحت آن هاست.شاید برای خیلی ها مهم نباشد، اما خوب است بدانید که مساحت صفحه نمایش گوشی Honor X70 Pro Max تقریبا 112.1 سانتیمتر مربع است که حدودا 2.6 سانتیمتر مربع بزرگتر از گوشی Xiaomi Poco M6 4G است و اختلاف خیلی کم است.
وضوح تصویر یا همان رزولیشن(resolution) گوشی Honor X70 Pro Max برابر 2640 × 1200 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 427~ ppi(پیکسل در اینچ) است که از گوشیXiaomi Poco M6 4G با 2460 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 396~ ppi(پیکسل در اینچ) بالاتر است و دقت بالاتری دارد.
بطور کلی در مورد صفحه نمایش های این دو گوشی می توان گفت صفحه نمایش گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G به مراتب از صفحه نمایش گوشی هانر Honor X70 Pro Max بهتر است.
بستر (Platform)
اندروید (Android 16, OriginOS 6)
بروزتر
اندروید (Android 14, HyperOS)
Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 (4 نانومتر)
کارایی بهتر
Mediatek Helio G91 Ultra (12 نانومتر)
هشت هسته(Octa-Core)
[ 1× 2.3 GHz Cortex A720s, 3× 2.2 GHz Cortex A720s, 4× 1.8 GHz Cortex A520s ]
هسته اصلی قوی تر
هشت هسته(Octa-Core)
[ 2× 2 GHz Cortex A75, 6× 1.8 GHz Cortex A55 ]
Adreno 810
کارایی بیشتر
Mali-G52 MC2
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، ساختار پردازشی Honor X70 Pro Max نسبت به Xiaomi Poco M6 4G کیفیت بهتری دارد.
در این قسمت، میخواهیم پلتفرم های این دو گوشی را بطور تخصصی و دقیق بررسی کنیم.. ابتدا نگاهی به سیستم عامل های این دو گوشی می اندازیم. همانطور که می دانید، برخی از سیستم عامل ها از لحاظ کارایی قابل مقایسه دقیق نیستند، مثل اندروید با iOS. با این حال بررسی ما نشان می دهد که سیستم عامل گوشی Honor X70 Pro Max که اندروید (Android 16, OriginOS 6) است، از سیستم عامل گوشی Xiaomi Poco M6 4G با اندروید (Android 14, HyperOS) عملکرد قابل قبول تری دارد. بخش مهم بعدی، چیپست(Chipset) است که گوشی Honor X70 Pro Max با داشتن چیپست Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 (4 نانومتر) از چیپست گوشی Xiaomi Poco M6 4G با Mediatek Helio G91 Ultra (12 نانومتر) قدرت بیشتری دارد.
اگر بخواهیم در مورد پردازنده(CPU) گوشی ها صحبت کنیم، می توانیم آن ها را از دو جنبه مورد ارزیابی قرار دهیم. جنبه اول، تعداد هسته های هر پردازنده است که در اینجا هر دو گوشی 8 هسته دارند.جنبه دوم، فرکانس پردازنده است. گزینه ای که قدرت پردازشگر گوشی ها را نشان می دهد. در این قسمت، بهترین هسته با بالاترین فرکانس را برای مقایسه انتخاب می کنیم. هسته اصلی گوشی Honor X70 Pro Max با فرکانس 2.3 گیگاهرتزی، با اختلاف حدودا 0.3 از هسته اصلی گوشی Xiaomi Poco M6 4G بهتر عمل می کند.در مورد پردازنده گرافیکی آن ها نیز باید بگوییم که گوشی Honor X70 Pro Max با داشتن پردازنده گرافیکی Adreno 810 عملکرد بهتری نسبت به پردازنده گرفیکی Mali-G52 MC2 در گوشی Xiaomi Poco M6 4G دارد.
در کل میشه گفت، پلتفرم گوشی هانر Honor X70 Pro Max کارایی بهتری نسبت به گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G دارد.
حافظه
microSDXC (شیار اشتراکی)
مناسب تر
256GB 8GB RAM
512GB 8GB RAM
ظرفیت بیشتر
128GB 6GB RAM
256GB 8GB RAM
eMMC 5.1
سرعت انتقال اطلاعات بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، بطور کلی حافظه و رم گوشی Honor X70 Pro Max نسبت به گوشی Xiaomi Poco M6 4G بهتر است.
حال میخواهیم گوشی ها را از لحاظ حافظه داخلی و رم بررسی کنیم.بررسی را در دو بخش انجام می دهیم. بخش اول، تنوع حافظه است که دست شما را برای خرید مدل انتخابی بازتر می گذارد. برای این دو گوشی، تنوع حافظه از لحاظ تعداد، یکی است و هر دو دارای 2 مدل مختلف هستند. هر دو دارای مدل های 256GB 8GB RAM می باشند. گوشی Honor X70 Pro Max دارای مدل 512GB 8GB RAM گوشی Xiaomi Poco M6 4G دارای مدل 128GB 6GB RAM نیز است. از لحاظ ظرفیت نیز با توجه به بالاترین مدل هر گوشی، ظرفیت حافظه گوشی Honor X70 Pro Max از ظرفیت حافظه گوشی Xiaomi Poco M6 4G بالاتر است. و نکته ی آخر در مورد حافظه ها، استاندارد آن هاست که برای گوشی Xiaomi Poco M6 4G استاندارد eMMC 5.1 نسبت به گوشی Honor X70 Pro Max با استاندارد عملکرد بهتری دارد.
با این توضیحات می تونیم بگیم که در مجموع حافظه گوشی هانر Honor X70 Pro Max به مراتب بهتر از گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G می باشد.
دوربین
تکی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, PDAF
دوتایی
108 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, PDAF, 0.64µm, 1/1.67"
2 مگاپیکسل(Macro), f/2.4
دوربین به مراتب بهتر
LED flash, panorama, HDR
امکانات بهتر
LED flash, HDR
4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS
کیفیت بهتر
1080p@30fps
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین Xiaomi Poco M6 4G نسبت به Honor X70 Pro Max بهتر است.
در ادامه به بررسی دقیق و تخصصی دوربین های این دو گوشی از بین بیش از 2000 مدل دوربین در سایت ابطحی شاپ می پردازیم عملکرد دوربین برای بسیار از کاربران اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اطلاعاتی که از سایت تخصصی و معتبر GSMArena.com(جی اس ام)، در دست داشتیم.گوشی Xiaomi Poco M6 4G با دوربین دوتایی
108 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, PDAF, 0.64µm, 1/1.67"
2 مگاپیکسل(Macro), f/2.4
توانایی بیشتری نسبت به گوشی Honor X70 Pro Max با دوربین تکی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, PDAF
دارد. امکانات دوربین هر دو گوشی LED flash و HDR است گوشی Honor X70 Pro Max قابلیت panorama را نیز دارد. با این اوصاف امکانات دوربین Honor X70 Pro Max بهتر از Xiaomi Poco M6 4G می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین هر دو گوشی 1080p@30fps است گوشی Honor X70 Pro Max کیفیت 4K@30fps و gyro-EIS را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری Honor X70 Pro Max بهتر از Xiaomi Poco M6 4G است. در مجموع می توان گفت دوربین ،فیلم ها و عکس های گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G کیفیت بهتری از دوربین گوشی هانر Honor X70 Pro Max دارد.
دوربین سلفی
تکی
8 مگاپیکسل(WIDE), f/2
تکی
13 مگاپیکسل(WIDE), f/2.5, 1.12µm, 1/3.06"
دوربین به مراتب بهتر
HDR
امکانات بهتر
1080p@30fps
1080p@30fps
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین سلفی Xiaomi Poco M6 4G نسبت به Honor X70 Pro Max بهتر است.
در مورد دوربین های سلفی هم، گوشی Xiaomi Poco M6 4G با دوربین سلفی تکی
13 مگاپیکسل(WIDE), f/2.5, 1.12µm, 1/3.06"
قدرت بیشتری نسبت به گوشی Honor X70 Pro Max با دوربین سلفی تکی
8 مگاپیکسل(WIDE), f/2
دارد. امکانات دوربین سلفی گوشی Xiaomi Poco M6 4G هم HDR می باشد. با این اوصاف امکانات دوربین سلفی Xiaomi Poco M6 4G بهتر از Honor X70 Pro Max می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین سلفی هر دو گوشی 1080p@30fps است مثل هم هستند.. در مجموع می توان گفت دوربین سلفی گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G کیفیت بهتری از دوربین سلفی گوشی هانر Honor X70 Pro Max دارد.
صدا
دارد، با بلندگوهای استریو, دارد
صدای بهتر
دارد
3.5MM Jack
مناسب تر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، خروجی صدای Xiaomi Poco M6 4G نسبت به Honor X70 Pro Max با کیفیت تر است.
ارتباطات
Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi 802.11 6/a/ac/b/g/n
پشتیبانی از پهنای باند بهتر
dual-band, Wi-Fi 802.11 a/ac/b/g/n
5.2, A2DP, LE, aptX Adaptive, aptX HD
تکنولوژی بهتر
5.4, LE, A2DP
GPS
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC, GPS
تنوع بیشتر
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, GPS
NFC
دارد ,
دارد , وابسته به بازار / منطقه
دارد
دارد
دارد
دارد
USB
USB 0 OTG, USB 2 Type-C
مناسب تر
USB 2 Type-C
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات ارتباطی Honor X70 Pro Max نسبت به Xiaomi Poco M6 4G مناسب تر است.
بخش بعدی برای بررسی، ارتباطات این دو گوشی است. ابطحی شاپ بصورت تخصصی این بخش را نیز مورد بررسی قرار داده است. در مورد ارتباطات بیسیم یا همان WLAN هر دو گوشی دارای dual-band هستند. گوشی Honor X70 Pro Max قابلیت Wi-Fi Direct و Wi-Fi 802.11 6/a/ac/b/g/n گوشی Xiaomi Poco M6 4G قابلیت Wi-Fi 802.11 a/ac/b/g/n را نیز پشتیبانی می کند. همانطور که می بینید، امکانات بیسیم گوشی Honor X70 Pro Max از گوشی Xiaomi Poco M6 4G بیشتر است.
در مورد بلوتوث هم گوشی Honor X70 Pro Max بلوتوث نوع 5.2, A2DP, LE, aptX Adaptive, aptX HD که از گوشی Xiaomi Poco M6 4G با بلوتوث نوع 5.4, LE, A2DP عملکرد بهتری دارد. GPS یا مکان نمای مشترک هر دو گوشی معمولی و GLONASS و GALILEO و BDS و GPS می باشد. گوشی Honor X70 Pro Max نوع QZSS و NavIC را نیز پشتیبانی می کند. واضح است که GPS گوشی Honor X70 Pro Max از گوشی Xiaomi Poco M6 4G بهتر است. هر دو گوشی NFC هم دارند. هر دو گوشی Infrared هم دارند. هر دو گوشی رادیو هم دارند. در مورد اتصال USB که کابل شارژر هم معمولا از این اتصال استفاده می کند هر دو گوشی از اتصال USB 2 Type-C استفاده می کنند. گوشی Honor X70 Pro Max درگاه USB 0 OTG را نیز پشتیبانی می کند. پس اتصال USB گوشی Honor X70 Pro Max از گوشی Xiaomi Poco M6 4G بهتر است. در مجموع در مورد ارتباطات این گوشی های می توانیم بگوییم که گوشی هانر Honor X70 Pro Max ارتباطات بیشتری نسبت به شیائومی Xiaomi Poco M6 4G را پشتیبانی می کند.
امکانات
اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
compass(قطب نما)
حسگرهای کاراتر
اثر انگشت(کنار گوشی)
accelerometer (شتاب سنج)
compass(قطب نما)
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، حسگرها و قابلیت های اضافه تر Honor X70 Pro Max نسبت به Xiaomi Poco M6 4G بهتر است.
بخش دیگری که به کارا بودن گوشی کمک بسیار می کند، حسگر ها هستند جایی که این گوشی ها دارای حسگرهای مشترک accelerometer (شتاب سنج) و compass(قطب نما) هستند. گوشی Honor X70 Pro Max حسگر اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری) و gyro(ژیروسکوپ) گوشی Xiaomi Poco M6 4G حسگر اثر انگشت(کنار گوشی) را نیز پشتیبانی می کند. با توجه به حسگرهای دو گوشی، حسگرهای Honor X70 Pro Max نسبت به Xiaomi Poco M6 4G کاراتر هستند.
باطری
8560 mAh(میلی آمپر), Si/C Li-Ion, غیرقابل جابجایی
باطری بهتر
ظرفیت بیشتر
5030 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی
Fast charging (شارژ سریع) 90W
شارژ برعکس 5W
شارژر بهتر
Fast charging (شارژ سریع) 33W
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد در مجموع باطری و شارژر Honor X70 Pro Max نسبت به Xiaomi Poco M6 4G بهتر است.
می رسیم به یکی از مهمترین بخش های مقایسه یعنی باطری. ابطحی شاپ باطری این دو گوشی را بصورت کاملا تخصصی بررسی کرده است. باطری گوشی هانر Honor X70 Pro Max برابر 8560 mAh(میلی آمپر), Si/C Li-Ion, غیرقابل جابجایی و گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G برابر 5030 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی هستند.جاییکه باطری گوشی Honor X70 Pro Max با 8560 میلی آمپر، حدودا 3530 میلی آمپر بیشتر از باطری گوشی Honor X70 Pro Max ظرفیت داره. ولی بخاطر نوع باطری، گوشی Honor X70 Pro Max کمی بهتره.شارژر گوشی Honor X70 Pro Max از نوع Fast charging (شارژ سریع) 90W
شارژ برعکس 5W است. نوع شارژر گوشی Xiaomi Poco M6 4G هم Fast charging (شارژ سریع) 33W می باشد. میشه گفت شارژر گوشی Honor X70 Pro Max از شارژر گوشی Xiaomi Poco M6 4G بهتر است.
با بررسی تخصصی بین باطری این دو گوشی، بطور کلی شارژر و باطری گوشی هانر Honor X70 Pro Max نسبت به گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 4G مناسب تر است.
سایر اطلاعات
مشکی
طلایی
سبز
بنفش
تنوع رنگ بیشتر
مشکی
بنفشی
نقره ای
MTN-AN00
اگر بخواهیم درباره رنگ های این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که هر دو گوشی دارای رنگ مشکی هستند. گوشی Honor X70 Pro Max رنگ طلایی و سبز و بنفش را هم دارد. گوشی Xiaomi Poco M6 4G رنگ بنفشی و نقره ای را نیز دارد. تنوع رنگ گوشی Honor X70 Pro Max بیشتر از Xiaomi Poco M6 4G است.
نتیجه مقایسه
سایت ابطحی شاپ با بررسی تخصصی بیش از 1000 گوشی، و بر اساس اطلاعات موجود معتقد است که، گوشی Honor X70 Pro Max از Xiaomi Poco M6 4G بهتر می باشد.

برای مشاهده مشخصات دقیق گوشی ها، می توانید به صفحه های رسمی Honor X70 Pro Max و Xiaomi Poco M6 4G در GSMArena مراجعه کنید.
مطالب مرتبط
مقایسه های Honor X70 Pro Max یا Xiaomi Poco M6 4G