Nothing Phone (2a) Plus
Xiaomi Poco M6 Plus
قیمت
بازار ایران
58,710,000 تا 64,890,000 تومان
32,960,000 تا 35,020,000 تومان
بین المللی
$285-$315
$160-$170
شبکه ها
تکنولوژی
GSM / HSPA / LTE / 5G
GSM / SIM / HSPA / LTE / 5G
تکنولوژی بیشتر
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, SIM 1 & SIM 2
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 / 800
تنوع پهنای باند بیشتر
HSDPA 850 / 900 / 2100
1, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 42, 66
تنوع پهنای باند بیشتر
1, 3, 5, 8, 28, 40, 41
1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, SA, NSA
تنوع پهنای باند بیشتر
1, 3, 5, 8, 28, 40
5G
LTE
HSPA
LTE
HSPA
5G
LTE
HSPA
LTE
HSPA
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، آنتن دهی گوشی Nothing Phone (2a) Plus از Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است. طبق بررسی تخصصی بین باندهای این دو گوشی، از لحاظ تکنولوژی هر دوی این گوشی ها دارای تکنولوژی GSM و HSPA و LTE و 5G می باشند. ولی گوشی Xiaomi Poco M6 Plus دارای تکنولوژی SIM نیز هست.در مورد باندهای 2G هر دو از باند های GSM 850 و 900 و 1800 پشتیبانی می کنند.گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای باند 1900 و گوشی Xiaomi Poco M6 Plus دارای باند 1900, SIM 1 & SIM 2 نیز هستند. در کل باندها 2G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 3G هر دو از باند های HSDPA 850 و 900 و 2100 پشتیبانی می کنند. ولی گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای باند 1700(AWS) و 1900 و 800 نیز هست. در کل باندها 3G گوشی Nothing Phone (2a) Plus از Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است.
در مورد باندهای 4G هر دو از باند های 1 و 3 و 5 و 8 و 28 و 40 و 41 پشتیبانی می کنند. ولی گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای باند 7 و 18 و 19 و 20 و 26 و 38 و 39 و 42 و 66 نیز هست. در کل باندهای 4G گوشی Nothing Phone (2a) Plus از Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است.
در مورد باندهای 5G هر دو از باند های 1 و 3 و 5 و 8 و 28 و 40 پشتیبانی می کنند. ولی گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای باند 7 و 20 و 38 و 41 و 66 و 77 و SA و NSA نیز هست. در کل باندهای 5G گوشی Nothing Phone (2a) Plus از Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است.
با اطلاعاتی که از این گوشی ها وجود داره میشه گفت که سرعت شبکه ای هر دو گوشی با هم برابر است.
تاریخ انتشار گوشی Xiaomi Poco M6 Plus در ۱۵ مرداد ۱۴۰۳ می باشد که 2 روز بعد از گوشی Nothing Phone (2a) Plus به بازار آمده است و اختلافی ندارند.
بدنه
161.7 × 76.3 × 8.5 میلی متر ( 6.31 × 2.98 × 0.33 اینچ )
168.6 × 76.3 × 8.3 میلی متر ( 6.58 × 2.98 × 0.32 اینچ )
عریض تر
190 گرم ( 6.7 اونس)
سبک تر
205 گرم ( 7.23 اونس)
جلو شیشه ای (Gorilla Glass 5),
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
جلو شیشه ای (Glass),
عقب شیشه ای (Glass),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
عقب شیشه ای (Glass),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
دو سیم کارته ( Nano-SIM, dual stand-by )
تنوع بیشتر
3 LED light strips on the back (notifications, camera fill light, 26 addressable zones)
IP53, dust and splash resistant
بهتر
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد گوشی Nothing Phone (2a) Plus ساختار بهتری از Xiaomi Poco M6 Plus دارد.
حال می خواهیم کمی در مورد بدنه این گوشی ها صحبت کنیم. ابعاد گوشی Nothing Phone (2a) Plus برابر با 161.7 × 76.3 × 8.5 میلی متر و گوشی Xiaomi Poco M6 Plus برابر 168.6 × 76.3 × 8.3 میلی متر است.همانطور که می بینید ارتفاع گوشی Xiaomi Poco M6 Plus نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus حدودا 6.9 میلیمتر بیشتر است که بسیار کم است و در اندازه این دو گوشی از لحاظ ارتفاع، اختلاف قابل چشم پوشی است. در مورد عرض نیز این گوشی با هم برابر است . ضخامت گوشی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به گوشی Xiaomi Poco M6 Plus حدودا 0.2 میلیمتر بیشتر است که ضخامت آن ها آنچنان فرقی ندارد.
اما در مورد وزن این گوشی های باید بگوییم که گوشی Xiaomi Poco M6 Plus نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus تقریبا 15 گرم سنگین تر است که تفاوت زیادی ندارند و شاید موقع در دست گرفتن آن ها، اصلا این تفاوت را حس نکنید.
اگر بخواهیم در مورد جنس این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که جنس جلوی گوشی Nothing Phone (2a) Plus از شیشه ای (Gorilla Glass 5) و گوشی Xiaomi Poco M6 Plus از شیشه ای (Glass) است. جنس پشت گوشی Nothing Phone (2a) Plus ،پلاستیکی (plastic) و گوشی Xiaomi Poco M6 Plus از شیشه ای (Glass)، و جنس قاب هر دو نیز پلاستیکی (plastic) است.با توجه به اطلاعات در دسترس، در مجموع جنس بدنه هر دو، مشابه یکدیگرند.
بطور تخصصی از لحاظ مقاومت بدنه نیز، با اطلاعاتی که در دسترس می باشد، می توان گفت گوشی Xiaomi Poco M6 Plus با حالت IP53, dust and splash resistant مقاومت بهتری نسبت به بدنه گوشی Nothing Phone (2a) Plus با حالت 3 LED light strips on the back (notifications, camera fill light, 26 addressable zones) دارد.
با این توضیحات می توانیم بگوییم که بصورت کلی بدنه گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus بهتر از گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus است.
صفحه نمایش
AMOLED, روشنایی 1100 nits, حداکثر روشنایی 1300 nits, 120 Hz, HDR10+, 1000
بهتر
IPS LCD, روشنایی 550 nits, 120 Hz
6.7 اینچ, 107.5 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 87.1%~ )
6.79 اینچ, 109.5 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 85.1%~ )
بزرگ تر
2412 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 395~ ppi(پیکسل در اینچ)
2460 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 396~ ppi(پیکسل در اینچ)
وضوح تصویر بهتر
Corning Gorilla Glass 5
مناسب تر
Corning Gorilla Glass 3
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، صفحه نمایش Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco M6 Plus کیفیت بهتری دارد.
نوبت به صفحه نمایش ها می رسد. جایی که می تواند تصمیم شما را برای خریدن یا نخریدن یک گوشی، تغییر دهد. ابطحی شاپ بطور تخصصی بین بیش از 1000 مدل گوشی، صفحه نمایش این دو گوشی رو مورد بررسی قرار داده است. صفحه نمایش گوشی Nothing Phone (2a) Plus از نوع AMOLED, روشنایی 1100 nits, حداکثر روشنایی 1300 nits, 120 Hz, HDR10+, 1000 بوده و نسبت به Xiaomi Poco M6 Plus با صفحه نمایش IPS LCD, روشنایی 550 nits, 120 Hz بهتر است.شفافیت صفحه نمایش گوشی Nothing Phone (2a) Plus به مراتب بهتر از Xiaomi Poco M6 Plus است که باعث حس بهتری موقع تماشای فیلم و بازی می شود.اندازه صفحه نمایش گوشی Xiaomi Poco M6 Plus تقریبا 6.79 اینچ است که حدودا 0.09 اینچ بزرگتر از گوشی Nothing Phone (2a) Plus است و اختلاف به راحتی دیده نمی شود.
نکته ی بعدی در مورد صفحه نمایش گوشی ها، مساحت آن هاست.شاید برای خیلی ها مهم نباشد، اما خوب است بدانید که مساحت صفحه نمایش گوشی Xiaomi Poco M6 Plus تقریبا 109.5 سانتیمتر مربع است که حدودا 2 سانتیمتر مربع بزرگتر از گوشی Nothing Phone (2a) Plus است و اختلاف خیلی کم است.
وضوح تصویر یا همان رزولیشن(resolution) گوشی Xiaomi Poco M6 Plus برابر 2460 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 396~ ppi(پیکسل در اینچ) است که از گوشیNothing Phone (2a) Plus با 2412 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 395~ ppi(پیکسل در اینچ) بالاتر است و دقت بالاتری دارد.
بطور کلی در مورد صفحه نمایش های این دو گوشی می توان گفت صفحه نمایش گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus به مراتب از صفحه نمایش گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
بستر (Platform)
اندروید (Android 14, Nothing OS 3.0)
اندروید (Android 14), قابل بروزرسانی به اندروید (Android 14, HyperOS)
بروزتر
Mediatek Dimensity 7350 Pro (4 نانومتر)
کارایی بهتر
Qualcomm SM4450 Snapdragon 4 Gen 2 AE (4 نانومتر)
هشت هسته(Octa-Core)
[ 2× 3 GHz Cortex A715, 6× 2 GHz Cortex A510 ]
[ 2× 3 GHz Cortex A715, 6× 2 GHz Cortex A510 ]
هسته اصلی قوی تر
هشت هسته(Octa-Core)
[ 2× 2.3 GHz Cortex A78, 6× 2 GHz Cortex A55 ]
[ 2× 2.3 GHz Cortex A78, 6× 2 GHz Cortex A55 ]
Mali-G610 MC4
کارایی بیشتر
Adreno 613
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، ساختار پردازشی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco M6 Plus کیفیت بهتری دارد.
در این قسمت، میخواهیم پلتفرم های این دو گوشی را بطور تخصصی و دقیق بررسی کنیم.. ابتدا نگاهی به سیستم عامل های این دو گوشی می اندازیم. همانطور که می دانید، برخی از سیستم عامل ها از لحاظ کارایی قابل مقایسه دقیق نیستند، مثل اندروید با iOS. با این حال بررسی ما نشان می دهد که سیستم عامل گوشی Xiaomi Poco M6 Plus که اندروید (Android 14), قابل بروزرسانی به اندروید (Android 14, HyperOS) است، از سیستم عامل گوشی Nothing Phone (2a) Plus با اندروید (Android 14, Nothing OS 3.0) عملکرد قابل قبول تری دارد. بخش مهم بعدی، چیپست(Chipset) است که گوشی Nothing Phone (2a) Plus با داشتن چیپست Mediatek Dimensity 7350 Pro (4 نانومتر) از چیپست گوشی Xiaomi Poco M6 Plus با Qualcomm SM4450 Snapdragon 4 Gen 2 AE (4 نانومتر) قدرت بیشتری دارد.اگر بخواهیم در مورد پردازنده(CPU) گوشی ها صحبت کنیم، می توانیم آن ها را از دو جنبه مورد ارزیابی قرار دهیم. جنبه اول، تعداد هسته های هر پردازنده است که در اینجا هر دو گوشی 8 هسته دارند.جنبه دوم، فرکانس پردازنده است. گزینه ای که قدرت پردازشگر گوشی ها را نشان می دهد. در این قسمت، بهترین هسته با بالاترین فرکانس را برای مقایسه انتخاب می کنیم. هسته اصلی گوشی Nothing Phone (2a) Plus با فرکانس 3 گیگاهرتزی، با اختلاف حدودا 0.7 از هسته اصلی گوشی Xiaomi Poco M6 Plus بهتر عمل می کند.در مورد پردازنده گرافیکی آن ها نیز باید بگوییم که گوشی Nothing Phone (2a) Plus با داشتن پردازنده گرافیکی Mali-G610 MC4 عملکرد بهتری نسبت به پردازنده گرفیکی Adreno 613 در گوشی Xiaomi Poco M6 Plus دارد.
در کل میشه گفت، پلتفرم گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus کارایی بهتری نسبت به گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus دارد.
حافظه
microSDXC (شیار اشتراکی)
مناسب تر
256GB 8GB RAM
256GB 12GB RAM
256GB 12GB RAM
ظرفیت بیشتر
128GB 6GB RAM
128GB 8GB RAM
128GB 8GB RAM
UFS 2.2
سرعت انتقال اطلاعات بهتر
دوربین
دوتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.9, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.57"
50 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚114, 0.64µm, 1/2.76"
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.9, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.57"
50 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚114, 0.64µm, 1/2.76"
دوتایی
108 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, 28 mm, PDAF, 0.64µm
2 مگاپیکسل(Macro), f/2.4
108 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, 28 mm, PDAF, 0.64µm
2 مگاپیکسل(Macro), f/2.4
دوربین به مراتب بهتر
LED flash, panorama, HDR
LED flash, panorama, HDR
4K@30fps, 1080p@120fps, 1080p@60fps
کیفیت بهتر
1080p@30fps
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است.
در ادامه به بررسی دقیق و تخصصی دوربین های این دو گوشی از بین بیش از 2000 مدل دوربین در سایت ابطحی شاپ می پردازیم عملکرد دوربین برای بسیار از کاربران اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اطلاعاتی که از سایت تخصصی و معتبر GSMArena.com(جی اس ام)، در دست داشتیم.گوشی Xiaomi Poco M6 Plus با دوربین دوتایی108 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, 28 mm, PDAF, 0.64µm
2 مگاپیکسل(Macro), f/2.4
توانایی بیشتری نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus با دوربین دوتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.9, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.57"
50 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚114, 0.64µm, 1/2.76"
دارد. امکانات دوربین هر دو گوشی LED flash و panorama و HDR است و هیچ اختلافی ندارند.
کیفیت فیلمبرداری دوربین گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای کیفیت 4K@30fps و 1080p@120fps و 1080p@60fps است. گوشی Xiaomi Poco M6 Plus هم کیفیت 1080p@30fps را دارد. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری Nothing Phone (2a) Plus بهتر از Xiaomi Poco M6 Plus است. در مجموع می توان گفت دوربین ،فیلم ها و عکس های گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus کیفیت بهتری از دوربین گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus دارد.
دوربین سلفی
تکی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1/2.76"
50 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1/2.76"
تکی
13 مگاپیکسل(WIDE), f/2.5, 1.12µm, 1/3.06"
13 مگاپیکسل(WIDE), f/2.5, 1.12µm, 1/3.06"
دوربین به مراتب بهتر
HDR
panorama, HDR
امکانات بهتر
4K@30fps
کیفیت بهتر
1080p@30fps
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین سلفی Xiaomi Poco M6 Plus نسبت به Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
در مورد دوربین های سلفی هم، گوشی Xiaomi Poco M6 Plus با دوربین سلفی تکی13 مگاپیکسل(WIDE), f/2.5, 1.12µm, 1/3.06"
قدرت بیشتری نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus با دوربین سلفی تکی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1/2.76"
دارد. امکانات دوربین سلفی هر دو گوشی HDR است گوشی Xiaomi Poco M6 Plus قابلیت panorama را نیز دارد. با این اوصاف امکانات دوربین سلفی Xiaomi Poco M6 Plus بهتر از Nothing Phone (2a) Plus می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین سلفی گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای کیفیت 4K@30fps است. گوشی Xiaomi Poco M6 Plus هم کیفیت 1080p@30fps را دارد. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری سلفی Nothing Phone (2a) Plus بهتر از Xiaomi Poco M6 Plus است. در مجموع می توان گفت دوربین سلفی گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus کیفیت بهتری از دوربین سلفی گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus دارد.
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، خروجی صدای Xiaomi Poco M6 Plus نسبت به Nothing Phone (2a) Plus با کیفیت تر است.
ارتباطات
Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi 802.11 6/a/ac/b/g/n
پشتیبانی از پهنای باند بهتر
dual-band, Wi-Fi 802.11 a/ac/b/g/n
5.3, LE, A2DP
تکنولوژی بهتر
5.0, A2DP, LE
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, GPS
تنوع بیشتر
دارد ,
بهتر
USB 2 Type-C, USB 0 OTG
مناسب تر
USB 2 Type-C
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات ارتباطی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco M6 Plus مناسب تر است.
بخش بعدی برای بررسی، ارتباطات این دو گوشی است. ابطحی شاپ بصورت تخصصی این بخش را نیز مورد بررسی قرار داده است. در مورد ارتباطات بیسیم یا همان WLAN هر دو گوشی دارای dual-band هستند. گوشی Nothing Phone (2a) Plus قابلیت Wi-Fi Direct و Wi-Fi 802.11 6/a/ac/b/g/n گوشی Xiaomi Poco M6 Plus قابلیت Wi-Fi 802.11 a/ac/b/g/n را نیز پشتیبانی می کند. همانطور که می بینید، امکانات بیسیم گوشی Nothing Phone (2a) Plus از گوشی Xiaomi Poco M6 Plus بیشتر است.در مورد بلوتوث هم گوشی Nothing Phone (2a) Plus بلوتوث نوع 5.3, LE, A2DP که از گوشی Xiaomi Poco M6 Plus با بلوتوث نوع 5.0, A2DP, LE عملکرد بهتری دارد. GPS یا مکان نمای مشترک هر دو گوشی معمولی و GLONASS و GALILEO و BDS و GPS می باشد. گوشی Nothing Phone (2a) Plus نوع QZSS را نیز پشتیبانی می کند. واضح است که GPS گوشی Nothing Phone (2a) Plus از گوشی Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است. گوشی Nothing Phone (2a) Plus از NFC استفاده می نماید ولی گوشی Xiaomi Poco M6 Plus ندارد. هر دو گوشی Infrared هم دارند. هر دو گوشی رادیو هم دارند. در مورد اتصال USB که کابل شارژر هم معمولا از این اتصال استفاده می کند هر دو گوشی از اتصال USB 2 Type-C استفاده می کنند. گوشی Nothing Phone (2a) Plus درگاه USB 0 OTG را نیز پشتیبانی می کند. پس اتصال USB گوشی Nothing Phone (2a) Plus از گوشی Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است. در مجموع در مورد ارتباطات این گوشی های می توانیم بگوییم که گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus ارتباطات بیشتری نسبت به شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus را پشتیبانی می کند.
امکانات
اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
حسگرهای کاراتر
اثر انگشت(کنار گوشی)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، حسگرها و قابلیت های اضافه تر Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است.
بخش دیگری که به کارا بودن گوشی کمک بسیار می کند، حسگر ها هستند جایی که این گوشی ها دارای حسگرهای مشترک accelerometer (شتاب سنج) و gyro(ژیروسکوپ) و proximity(مجاورت) و compass(قطب نما) هستند. گوشی Nothing Phone (2a) Plus حسگر اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری) گوشی Xiaomi Poco M6 Plus حسگر اثر انگشت(کنار گوشی) را نیز پشتیبانی می کند. با توجه به حسگرهای دو گوشی، حسگرهای Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco M6 Plus کاراتر هستند. ●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد در مجموع باطری و شارژر Xiaomi Poco M6 Plus نسبت به Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
می رسیم به یکی از مهمترین بخش های مقایسه یعنی باطری. ابطحی شاپ باطری این دو گوشی را بصورت کاملا تخصصی بررسی کرده است. باطری گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus برابر 5000 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی و گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus برابر 5030 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی هستند.جاییکه باطری گوشی Xiaomi Poco M6 Plus با 5030 میلی آمپر، حدودا 30 میلی آمپر بیشتر از باطری گوشی Xiaomi Poco M6 Plus ظرفیت داره. ولی بخاطر نوع باطری، گوشی Xiaomi Poco M6 Plus کمی بهتره.شارژر گوشی Nothing Phone (2a) Plus از نوع Fast charging (شارژ سریع) 50W است. نوع شارژر گوشی Xiaomi Poco M6 Plus هم Fast charging (شارژ سریع) 33W می باشد. میشه گفت شارژر گوشی Nothing Phone (2a) Plus از شارژر گوشی Xiaomi Poco M6 Plus بهتر است.با بررسی تخصصی بین باطری این دو گوشی، بطور کلی شارژر و باطری گوشی شیائومی Xiaomi Poco M6 Plus نسبت به گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus مناسب تر است.
اگر بخواهیم درباره رنگ های این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که هر دو گوشی دارای رنگ مشکی هستند. گوشی Nothing Phone (2a) Plus رنگ خاکستری را هم دارد. گوشی Xiaomi Poco M6 Plus رنگ بنفشی و نقره ای را نیز دارد.
●
نتیجه مقایسهسایت ابطحی شاپ با بررسی تخصصی بیش از 1000 گوشی، و بر اساس اطلاعات موجود معتقد است که، گوشی Nothing Phone (2a) Plus از Xiaomi Poco M6 Plus بهتر می باشد.
برای مشاهده مشخصات دقیق گوشی ها، می توانید به صفحه های رسمی Nothing Phone (2a) Plus و
Xiaomi Poco M6 Plus در GSMArena مراجعه کنید.
Xiaomi Poco M6 Plus
Xiaomi Poco M6 Pro 5G
Xiaomi Poco M6 Plus
Xiaomi Poco M6 4G
Nothing Phone (2a) Plus
Samsung Galaxy A56
Xiaomi Poco M6 Plus
Xiaomi Poco X6 Pro
