مقایسه گوشی های سامسونگ Samsung Galaxy S26+ و سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro

Samsung Galaxy S26+
Samsung Galaxy XCover7 Pro
2,552 بازدید
قیمت
بازار ایران
226,600,000 تا 288,400,000 تومان
140,080,000 تا 144,200,000 تومان
بین المللی
$1,100-$1,400
$680-$700
شبکه ها
تکنولوژی
GSM / HSPA / LTE / 5G
GSM / HSPA / LTE / 5G
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
LTE
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 25, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66, 68
تنوع پهنای باند بیشتر
SA, NSA, SUB6
1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77
تنوع پهنای باند بیشتر
5G
HSPA
LTE-A (up to 7CA)
تنوع پهنای باند بیشتر
5G
LTE
HSPA
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، آنتن دهی گوشی Samsung Galaxy XCover7 Pro از Samsung Galaxy S26+ بهتر است.
با بررسی تخصصی بین باندهای این دو گوشی، جالب است بدانید که هر دوی این گوشی ها دارای تکنولوژی GSM / HSPA / LTE / 5G هستند که کاملا مشابه اند. ولی برخی باندهای آن ها متفاوت است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. لازم به توضیح است که در کل نوع باندهای آنتن گوشی Samsung XCover7 Pro از گوشی Samsung S26+ بهتر است
در مورد باندهای 2G این گوشی ها خوب است بدانید که دقیقا مانند یکدیگرند و از باندها GSM 850 و 900 و 1800 و 1900 پشتیبانی می کنند. در کل باندها 2G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 3G این گوشی ها خوب است بدانید که دقیقا مانند یکدیگرند و از باندها HSDPA 850 و 900 و 1700(AWS) و 1900 و 2100 پشتیبانی می کنند. در کل باندها 3G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 4G باند های پشتیبانی شده این دو گوشی کاملا متفاوت است و هیچ باند مشترکی ندارند. گوشی Samsung S26+ دارای باند LTE و گوشی Samsung XCover7 Pro دارای باند 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 7 و 8 و 12 و 13 و 17 و 20 و 25 و 26 و 28 و 32 و 38 و 40 و 41 و 66 و 68 هستند. در کل باندهای 4G گوشی Samsung XCover7 Pro از Samsung S26+ بهتر است.
در مورد باندهای 5G باند های پشتیبانی شده این دو گوشی کاملا متفاوت است و هیچ باند مشترکی ندارند. گوشی Samsung S26+ دارای باند SA و NSA و SUB6 و گوشی Samsung XCover7 Pro دارای باند 1 و 3 و 5 و 7 و 8 و 20 و 28 و 38 و 40 و 41 و 66 و 77 هستند. در کل باندهای 5G گوشی Samsung XCover7 Pro از Samsung S26+ بهتر است.
با اطلاعاتی که از این گوشی ها وجود داره میشه گفت که سرعت شبکه ای گوشی Samsung S26+ از Samsung XCover7 Pro بهتر است.
انتشار
۱۴۰۴, ۶ اسفند
۱۴۰۴, ۲۵ فروردین
در ۲۰ اسفند ۱۴۰۴ وارد بازار شده است.
جدیدتر
در ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۴ وارد بازار شده است.
تاریخ انتشار گوشی Samsung Galaxy S26+ در ۲۰ اسفند ۱۴۰۴ می باشد که تقریبا 10 ماه بعد از گوشی Samsung Galaxy XCover7 Pro به بازار آمده است و تقریبا جدیدتر است.
بدنه
158.4 × 75.8 × 7.3 میلی متر ( 6.18 × 2.96 × 0.28 اینچ )
168.6 × 79.9 × 10.2 میلی متر ( 6.58 × 3.12 × 0.4 اینچ )
عریض تر
190 گرم ( 6.7 اونس)
سبک تر
240 گرم ( 8.47 اونس)
جلو Gorilla Glass Victus 2,
عقب Gorilla Glass Victus 2,
قاب دور آلومینیوم (aluminum)
جذاب تر
جلو شیشه ای (Glass),
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
تک سیم کارته ( Nano-SIM )
IP68 مقاوم در برابر گرد و غبار / آب (تا 1.5 متر و مدت 30 دقیقه)
IP68 مقاوم در برابر گرد و غبار / آب (تا 1.5 متر و مدت 30 دقیقه)
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد گوشی Samsung Galaxy S26+ ساختار بهتری از Samsung Galaxy XCover7 Pro دارد.
حال می خواهیم کمی در مورد بدنه این گوشی ها صحبت کنیم. ابعاد گوشی Samsung Galaxy S26+ برابر با 158.4 × 75.8 × 7.3 میلی متر و گوشی Samsung Galaxy XCover7 Pro برابر 168.6 × 79.9 × 10.2 میلی متر است.
همانطور که می بینید ارتفاع گوشی Samsung XCover7 Pro نسبت به گوشی Samsung S26+ حدودا 10.2 میلیمتر بیشتر است که تقریبا زیاد است و تا حدودی ظاهر دو گوشی را از هم متمایز می کند. در مورد عرض نیز گوشی Samsung XCover7 Pro نسبت به گوشی Samsung S26+ حدودا 4.1 میلیمتر بیشتر است که اختلاف بسیار ناچیز است که می توان آن را نادیده گرفت. ضخامت گوشی Samsung XCover7 Pro نسبت به گوشی Samsung S26+ حدودا 2.9 میلیمتر بیشتر است که خیلی ضخیم تر است.
اما در مورد وزن این گوشی های باید بگوییم که گوشی Samsung XCover7 Pro نسبت به گوشی Samsung S26+ تقریبا 50 گرم سنگین تر است که سنگینی آن موقع در دست گرفتن، کاملا احساس می شود. به همین نسبت، دست شما زودتر خسته خواهد شد.
اگر بخواهیم در مورد جنس این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که جنس جلوی گوشی Samsung S26+ از Gorilla Glass Victus 2 و گوشی Samsung XCover7 Pro از شیشه ای (Glass) است. جنس پشت گوشی Samsung S26+ ،Gorilla Glass Victus 2 و گوشی Samsung XCover7 Pro از پلاستیکی (plastic)، و جنس قابSamsung S26+ از آلومینیوم (aluminum) و Samsung XCover7 Pro هم پلاستیکی (plastic) می باشد.با توجه به اطلاعات در دسترس، در مجموع جنس بدنه گوشی سامسونگ Samsung S26+ بهتر از سامسونگ Samsung XCover7 Pro می باشد.
بطور تخصصی از لحاظ مقاومت بدنه نیز، هر دو گوشی در یک سطح هستند و دارای حالت IP68 مقاوم در برابر گرد و غبار / آب (تا 1.5 متر و مدت 30 دقیقه) می باشند.
با این توضیحات می توانیم بگوییم که بصورت کلی بدنه گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ بهتر از گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro است.
صفحه نمایش
Dynamic LTPO AMOLED 2X, حداکثر روشنایی 2600 nits, 120 Hz, HDR10+
بهتر
PLS LCD, 120 Hz
6.7 اینچ, 108.9 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 90.7%~ )
بزرگ تر
6.6 اینچ, 104.9 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 77.9%~ )
3120 × 1440 پیکسل, نسبت(Ratio) 19.5:9, چگالی 516~ ppi(پیکسل در اینچ)
وضوح تصویر بهتر
2408 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 400~ ppi(پیکسل در اینچ)
Corning Gorilla Glass Victus 2
Corning Gorilla Glass Victus, Corning Gorilla Glass Victus+
مناسب تر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، صفحه نمایش Samsung Galaxy S26+ نسبت به Samsung Galaxy XCover7 Pro کیفیت بهتری دارد.
نوبت به صفحه نمایش ها می رسد. جایی که می تواند تصمیم شما را برای خریدن یا نخریدن یک گوشی، تغییر دهد. ابطحی شاپ بطور تخصصی بین بیش از 1000 مدل گوشی، صفحه نمایش این دو گوشی رو مورد بررسی قرار داده است. صفحه نمایش گوشی Samsung Galaxy S26+ از نوع Dynamic LTPO AMOLED 2X, حداکثر روشنایی 2600 nits, 120 Hz, HDR10+ بوده و نسبت به Samsung Galaxy XCover7 Pro با صفحه نمایش PLS LCD, 120 Hz بهتر است.
اندازه صفحه نمایش گوشی Samsung S26+ تقریبا 6.7 اینچ است که حدودا 0.1 اینچ بزرگتر از گوشی Samsung XCover7 Pro است و اختلاف به راحتی دیده نمی شود.
نکته ی بعدی در مورد صفحه نمایش گوشی ها، مساحت آن هاست.شاید برای خیلی ها مهم نباشد، اما خوب است بدانید که مساحت صفحه نمایش گوشی Samsung S26+ تقریبا 108.9 سانتیمتر مربع است که حدودا 4 سانتیمتر مربع بزرگتر از گوشی Samsung XCover7 Pro است و اختلاف کمی زیاد است.
وضوح تصویر یا همان رزولیشن(resolution) گوشی Samsung S26+ برابر 3120 × 1440 پیکسل, نسبت(Ratio) 19.5:9, چگالی 516~ ppi(پیکسل در اینچ) است که از گوشیSamsung XCover7 Pro با 2408 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 400~ ppi(پیکسل در اینچ) بالاتر است و دقت بالاتری دارد.
بطور کلی در مورد صفحه نمایش های این دو گوشی می توان گفت صفحه نمایش گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro به مراتب از صفحه نمایش گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ بهتر است.
بستر (Platform)
اندروید (Android 16, One UI 8.5)
بروزتر
اندروید (Android 15, One UI 7)
Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 نانومتر) - US/CN
Exynos 2600 (2 نانومتر) - ROW
کارایی بهتر
Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 نانومتر)
هشت هسته(Octa-Core)
[ 2× 4.74 GHz Oryon V3 Phoenix L, 6× 3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M ] - US/CN
ده هسته
[ 1× 3.8 GHz C1‑Ultra, 3× 3.25 GHz C1‑Pro, 6× 2.75 GHz C1‑Pro ] - ROW
هسته اصلی قوی تر
هسته های بیشتر
پنج هسته
[ 1× 2.5 GHz Cortex A720, 3× 2.4 GHz Cortex A720, 1× 1.8 GHz Cortex A520 ]
Adreno 840 - US/CN
Xclipse 960 - ROW
کارایی بیشتر
Adreno 710
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، ساختار پردازشی Samsung Galaxy S26+ نسبت به Samsung Galaxy XCover7 Pro کیفیت بهتری دارد.
در این قسمت، میخواهیم پلتفرم های این دو گوشی را بطور تخصصی و دقیق بررسی کنیم.. ابتدا نگاهی به سیستم عامل های این دو گوشی می اندازیم. همانطور که می دانید، برخی از سیستم عامل ها از لحاظ کارایی قابل مقایسه دقیق نیستند، مثل اندروید با iOS. با این حال بررسی ما نشان می دهد که سیستم عامل گوشی Samsung S26+ که اندروید (Android 16, One UI 8.5) است، از سیستم عامل گوشی Samsung XCover7 Pro با اندروید (Android 15, One UI 7) عملکرد قابل قبول تری دارد. بخش مهم بعدی، چیپست(Chipset) است که گوشی Samsung S26+ با داشتن چیپست Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 نانومتر) - US/CN
Exynos 2600 (2 نانومتر) - ROW از چیپست گوشی Samsung XCover7 Pro با Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 نانومتر) قدرت بیشتری دارد.
اگر بخواهیم در مورد پردازنده(CPU) گوشی ها صحبت کنیم، می توانیم آن ها را از دو جنبه مورد ارزیابی قرار دهیم. جنبه اول، تعداد هسته های هر پردازنده است که در اینجا پردازنده گوشی Samsung S26+ با داشتن 10 هسته، 5 هسته بیشتر از پردازنده گوشی Samsung XCover7 Pro دارد.این اختلاف تعداد هسته، موجب تفاوت کارایی پردازنده ها می شود.جنبه دوم، فرکانس پردازنده است. گزینه ای که قدرت پردازشگر گوشی ها را نشان می دهد. در این قسمت، بهترین هسته با بالاترین فرکانس را برای مقایسه انتخاب می کنیم. هسته اصلی گوشی Samsung S26+ با فرکانس 4.74 گیگاهرتزی، با اختلاف حدودا 2.24 از هسته اصلی گوشی Samsung XCover7 Pro بسیار بهتر عمل می کند.در مورد پردازنده گرافیکی آن ها نیز باید بگوییم که گوشی Samsung S26+ با داشتن پردازنده گرافیکی Adreno 840 - US/CN
Xclipse 960 - ROW عملکرد بهتری نسبت به پردازنده گرفیکی Adreno 710 در گوشی Samsung XCover7 Pro دارد.
در کل میشه گفت، پلتفرم گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ کارایی بهتری نسبت به گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro دارد.
حافظه
microSDXC (شیار اختصاصی)
مناسب تر
256GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
ظرفیت بیشتر
تنوع بیشتر
128GB 6GB RAM
UFS 4.X
سرعت انتقال اطلاعات بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، بطور کلی حافظه و رم گوشی Samsung Galaxy S26+ نسبت به گوشی Samsung Galaxy XCover7 Pro بهتر است.
حال میخواهیم گوشی ها را از لحاظ حافظه داخلی و رم بررسی کنیم.بررسی را در دو بخش انجام می دهیم. بخش اول، تنوع حافظه است که دست شما را برای خرید مدل انتخابی بازتر می گذارد. گوشی Samsung S26+ دارای مدل های 256GB 12GB RAM و 512GB 12GB RAM گوشی Samsung XCover7 Pro دارای مدل 128GB 6GB RAM می باشند. همانطور که می بینید، گوشی Samsung S26+ تعداد 1 مدل بیشتر دارد. از لحاظ ظرفیت نیز با توجه به بالاترین مدل هر گوشی، ظرفیت حافظه گوشی Samsung S26+ از ظرفیت حافظه گوشی Samsung XCover7 Pro بالاتر است. و نکته ی آخر در مورد حافظه ها، استاندارد آن هاست که برای گوشی Samsung S26+ استاندارد UFS 4.X نسبت به گوشی Samsung XCover7 Pro با استاندارد عملکرد بهتری دارد.
با این توضیحات می تونیم بگیم که در مجموع حافظه گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ به مراتب بهتر از گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro می باشد.
دوربین
سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, 24 mm, OIS, dual pixel PDAF, 1.0µm, 1/1.56"
10 مگاپیکسل(Telephoto), f/2.4, 67 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/3.94"
12 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, 13 mm, dual pixel PDAF, 1.4µm, 1/2.55"
دوربین به مراتب بهتر
دوتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, PDAF, 0.64µm, 1/2.76"
8 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2
LED flash, panorama, auto-HDR, Best Face
امکانات بهتر
panorama, HDR, Dual-LED flash
8K@30fps, 8K@24fps, 4K@60fps, 4K@30fps, 1080p@240fps, 1080p@120fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps
کیفیت بهتر
4K@30fps, 1080p@30fps
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین Samsung Galaxy S26+ نسبت به Samsung Galaxy XCover7 Pro بهتر است.
در ادامه به بررسی دقیق و تخصصی دوربین های این دو گوشی از بین بیش از 2000 مدل دوربین در سایت ابطحی شاپ می پردازیم عملکرد دوربین برای بسیار از کاربران اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اطلاعاتی که از سایت تخصصی و معتبر GSMArena.com(جی اس ام)، در دست داشتیم.گوشی Samsung Galaxy S26+ با دوربین سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, 24 mm, OIS, dual pixel PDAF, 1.0µm, 1/1.56"
10 مگاپیکسل(Telephoto), f/2.4, 67 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/3.94"
12 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, 13 mm, dual pixel PDAF, 1.4µm, 1/2.55"
توانایی بیشتری نسبت به گوشی Samsung Galaxy XCover7 Pro با دوربین دوتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, PDAF, 0.64µm, 1/2.76"
8 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2
دارد. امکانات دوربین هر دو گوشی panorama است گوشی Samsung S26+ قابلیت LED flash و auto-HDR و Best Face گوشی Samsung XCover7 Pro قابلیت HDR و Dual-LED flash را نیز دارد. با این اوصاف امکانات دوربین Samsung S26+ بهتر از Samsung XCover7 Pro می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین هر دو گوشی 4K@30fps و 1080p@30fps است گوشی Samsung S26+ کیفیت 8K@30fps و 8K@24fps و 4K@60fps و 1080p@240fps و 1080p@120fps و 1080p@60fps را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری Samsung S26+ بهتر از Samsung XCover7 Pro است. در مجموع می توان گفت دوربین ،فیلم ها و عکس های گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ کیفیت بهتری از دوربین گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro دارد.
دوربین سلفی
تکی
12 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 26 mm, dual pixel PDAF, 1.12µm, 1/3.2"
دوربین به مراتب بهتر
تکی
13 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2
HDR, HDR10+
امکانات بهتر
4K@60fps, 4K@30fps, 1080p@30fps
کیفیت بهتر
1080p@30fps
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین سلفی Samsung Galaxy S26+ نسبت به Samsung Galaxy XCover7 Pro بهتر است.
در مورد دوربین های سلفی هم، گوشی Samsung Galaxy S26+ با دوربین سلفی تکی
12 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 26 mm, dual pixel PDAF, 1.12µm, 1/3.2"
قدرت بیشتری نسبت به گوشی Samsung Galaxy XCover7 Pro با دوربین سلفی تکی
13 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2
دارد. امکانات دوربین سلفی گوشی Samsung S26+ دارای HDR و HDR10+ است. با این اوصاف امکانات دوربین سلفی Samsung S26+ بهتر از Samsung XCover7 Pro می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین سلفی هر دو گوشی 1080p@30fps است گوشی Samsung S26+ کیفیت 4K@60fps و 4K@30fps را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری سلفی Samsung S26+ بهتر از Samsung XCover7 Pro است. در مجموع می توان گفت دوربین سلفی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ کیفیت بهتری از دوربین سلفی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro دارد.
صدا
دارد، با بلندگوهای استریو
با بلندگوهای استریو (with Dolby Atmos)
صدای بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، خروجی صدای Samsung Galaxy XCover7 Pro نسبت به Samsung Galaxy S26+ با کیفیت تر است.
ارتباطات
tri-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi 802.11 6e/7/a/ac/b/g/n
پشتیبانی از پهنای باند بهتر
tri-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi 802.11 6e/a/ac/b/g/n
6.0, A2DP, LE
5.4, LE, A2DP
GPS
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, GPS
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, GPS
NFC
دارد ,
دارد ,
USB
USB 3.2 Type-C
مناسب تر
امکانات
اثر انگشت()accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
barometer(فشارسنج)
اثر انگشت(کنار گوشی)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
حسگرهای کاراتر
امنیت بیشتر
Samsung Wireless DeX (desktop experience support)
Samsung DeX
Ultra Wideband (UWB) support
Samsung DeX
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، حسگرها و قابلیت های اضافه تر Samsung Galaxy XCover7 Pro نسبت به Samsung Galaxy S26+ بهتر است.
بخش دیگری که به کارا بودن گوشی کمک بسیار می کند، حسگر ها هستند جایی که این گوشی ها دارای حسگرهای مشترک gyro(ژیروسکوپ) و proximity(مجاورت) و compass(قطب نما) هستند. گوشی Samsung S26+ حسگر اثر انگشت()accelerometer (شتاب سنج) و barometer(فشارسنج) گوشی Samsung XCover7 Pro حسگر اثر انگشت(کنار گوشی) و accelerometer (شتاب سنج) را نیز پشتیبانی می کند. قابلیت ها دیگر ایم گوشی ها عبارت است از Samsung DeX که در هر دو وجود دارد.Samsung Wireless DeX (desktop experience support) و Ultra Wideband (UWB) support برای گوشی Samsung S26+ نیز وجود دارد.
باطری
4900 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی
ظرفیت بیشتر
4350 mAh(میلی آمپر), Li-Po, قابل جابجایی
باطری بهتر
Fast charging (شارژ سریع) 45W
wireless Qi2.2(شارژ سریع بی سیم) 20W
USB Power Delivery 3.0
شارژ برعکس بی سیم 4.5W
شارژر بهتر
Fast charging (شارژ سریع) 15W
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد در مجموع باطری و شارژر Samsung Galaxy S26+ نسبت به Samsung Galaxy XCover7 Pro بهتر است.
می رسیم به یکی از مهمترین بخش های مقایسه یعنی باطری. ابطحی شاپ باطری این دو گوشی را بصورت کاملا تخصصی بررسی کرده است. باطری گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ برابر 4900 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی و گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro برابر 4350 mAh(میلی آمپر), Li-Po, قابل جابجایی هستند.جاییکه باطری گوشی Samsung Galaxy S26+ با 4900 میلی آمپر، حدودا 550 میلی آمپر بیشتر از باطری گوشی Samsung Galaxy S26+ ظرفیت داره.شارژر گوشی Samsung S26+ از نوع Fast charging (شارژ سریع) 45W
wireless Qi2.2(شارژ سریع بی سیم) 20W
USB Power Delivery 3.0
شارژ برعکس بی سیم 4.5W است. نوع شارژر گوشی Samsung XCover7 Pro هم Fast charging (شارژ سریع) 15W می باشد. میشه گفت شارژر گوشی Samsung S26+ از شارژر گوشی Samsung XCover7 Pro بهتر است.
با بررسی تخصصی بین باطری این دو گوشی، بطور کلی شارژر و باطری گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S26+ نسبت به گوشی سامسونگ Samsung Galaxy XCover7 Pro مناسب تر است.
سایر اطلاعات
مشکی
سفید
آبی آسمونی
طلایی صورتی
بنفشه کبالت
سایه نقره ای
تنوع رنگ بیشتر
مشکی
SM-S947B, SM-S947B/DS, SM-S947U, SM-S947U1, SM-S947W, SM-S947N, SM-S9470, SM-S947E, SM-S947E/DS
تنوع مدل بیشتر
SM-G766B, SM-G766BU1, SM-G766B/DS
SAR
1.15 W/kg (سر), 1.17 W/kg (بدن)
0.78 W/kg (سر), 1.22 W/kg (بدن)
0.81 W/kg (سر), 1.03 W/kg (بدن)
امواج مضر کمتر
اگر بخواهیم درباره رنگ های این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که هر دو گوشی دارای رنگ مشکی هستند. گوشی Samsung S26+ رنگ سفید و آبی آسمونی و طلایی صورتی و بنفشه کبالت و سایه نقره ای را هم دارد. تنوع رنگ گوشی Samsung S26+ بیشتر از Samsung XCover7 Pro است.
نتیجه مقایسه
سایت ابطحی شاپ با بررسی تخصصی بیش از 1000 گوشی، و بر اساس اطلاعات موجود معتقد است که، گوشی Samsung Galaxy XCover7 Pro از Samsung Galaxy S26+ بهتر می باشد.

برای مشاهده مشخصات دقیق گوشی ها، می توانید به صفحه های رسمی Samsung Galaxy S26+ و Samsung Galaxy XCover7 Pro در GSMArena مراجعه کنید.
مطالب مرتبط
مقایسه های Samsung S26+ یا Samsung XCover7 Pro