Huawei Pura 80
Huawei Mate XTs Ultimate
قیمت
بازار ایران
119,480,000 تا 129,780,000 تومان
449,080,000 تا 473,800,000 تومان
بین المللی
$580-$630
$2,180-$2,300
گوشی های مشابه موجود در بازار ایران
شبکه ها
تکنولوژی
GSM / HSPA / LTE / 5G
تکنولوژی بیشتر
GSM / HSPA
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 / 800
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 / 800
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42
تنوع پهنای باند بیشتر
SA, NSA
تنوع پهنای باند بیشتر
5G
LTE
HSPA
LTE
HSPA
5G
LTE
HSPA
LTE
HSPA
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، آنتن دهی گوشی Huawei Pura 80 از Huawei Mate XTs Ultimate بهتر است. طبق بررسی تخصصی بین باندهای این دو گوشی، از لحاظ تکنولوژی هر دوی این گوشی ها دارای تکنولوژی GSM و HSPA می باشند. ولی گوشی Huawei Pura 80 دارای تکنولوژی LTE و 5G نیز هست.در مورد باندهای 2G این گوشی ها خوب است بدانید که دقیقا مانند یکدیگرند و از باندها GSM 850 و 900 و 1800 و 1900 پشتیبانی می کنند. در کل باندها 2G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 3G این گوشی ها خوب است بدانید که دقیقا مانند یکدیگرند و از باندها HSDPA 850 و 900 و 1700(AWS) و 1900 و 2100 و 800 پشتیبانی می کنند. در کل باندها 3G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 4G باید بگوییم که تنها گوشی هوآوی Huawei Pura 80 از تکنولوژی 4G پشتیبانی می کند. باندهای های آن نیز 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42 هستند. گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate نیز از شبکه 4G پشتیبانی نمی کند.
در مورد باندهای 5G باید بگوییم که تنها گوشی هوآوی Huawei Pura 80 از تکنولوژی 5G پشتیبانی می کند. باندهای های آن نیز SA, NSA هستند. گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate نیز از شبکه 5G پشتیبانی نمی کند.
با اطلاعاتی که از این گوشی ها وجود داره میشه گفت که سرعت شبکه ای هر دو گوشی با هم برابر است.
تاریخ انتشار گوشی Huawei Mate XTs Ultimate در ۷ مهر ۱۴۰۴ می باشد که تقریبا 2 ماه بعد از گوشی Huawei Pura 80 در ۳ مرداد ۱۴۰۴ به بازار آمده است و کمی جدیدتر است.
بدنه
157.7 × 74.4 × 8.2 میلی متر ( 6.15 × 2.9 × 0.32 اینچ )
156.7 × 219 × 3.6 میلی متر ( 6.11 × 8.54 × 0.14 اینچ )
عریض تر
211 گرم ( 7.44 اونس)
سبک تر
298 گرم ( 10.51 اونس)
جلو شیشه ای (Glass),
عقب شیشه ای (Glass),
قاب دور آلومینیوم (aluminum)
عقب شیشه ای (Glass),
قاب دور آلومینیوم (aluminum)
جذاب تر
جلو شیشه ای (Glass),
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
IP68/IP69 dust tight and water resistant (high pressure water jets; immersible up to 2m for 30 min)
بهتر
Stylus support
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد گوشی Huawei Mate XTs Ultimate ساختار بهتری از Huawei Pura 80 دارد.
حال می خواهیم کمی در مورد بدنه این گوشی ها صحبت کنیم. ابعاد گوشی Huawei Pura 80 برابر با 157.7 × 74.4 × 8.2 میلی متر و گوشی Huawei Mate XTs Ultimate برابر 156.7 × 219 × 3.6 میلی متر است.همانطور که می بینید ارتفاع گوشی Huawei Pura 80 نسبت به گوشی Huawei Mate XTs Ultimate حدودا 1 میلیمتر بیشتر است که اختلاف آنقدر کم است که به چشم نمی آید. در مورد عرض نیز گوشی Huawei Mate XTs Ultimate نسبت به گوشی Huawei Pura 80 حدودا 144.6 میلیمتر بیشتر است که باعث می شود تا اختلاف آن ها کاملا مشهود باشد. ضخامت گوشی Huawei Pura 80 نسبت به گوشی Huawei Mate XTs Ultimate حدودا 4.6 میلیمتر بیشتر است که خیلی ضخیم تر است.
اما در مورد وزن این گوشی های باید بگوییم که گوشی Huawei Mate XTs Ultimate نسبت به گوشی Huawei Pura 80 تقریبا 87 گرم سنگین تر است که سنگینی آن موقع در دست گرفتن، کاملا احساس می شود. به همین نسبت، دست شما زودتر خسته خواهد شد.
اگر بخواهیم در مورد جنس این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که جنس جلوی هر دوی آن ها شیشه ای (Glass) می باشد. جنس پشت گوشی Huawei Pura 80 ،شیشه ای (Glass) و گوشی Huawei Mate XTs Ultimate از پلاستیکی (plastic)، و جنس قابHuawei Pura 80 از آلومینیوم (aluminum) و Huawei Mate XTs Ultimate هم پلاستیکی (plastic) می باشد.با توجه به اطلاعات در دسترس، در مجموع جنس بدنه گوشی هوآوی Huawei Pura 80 بهتر از هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate می باشد.
بطور تخصصی از لحاظ مقاومت بدنه نیز، با اطلاعاتی که در دسترس می باشد، می توان گفت گوشی Huawei Pura 80 با حالت IP68/IP69 dust tight and water resistant (high pressure water jets; immersible up to 2m for 30 min) مقاومت بهتری نسبت به بدنه گوشی Huawei Mate XTs Ultimate با حالت Stylus support دارد.
با این توضیحات می توانیم بگوییم که بصورت کلی بدنه گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate بهتر از گوشی هوآوی Huawei Pura 80 است.
صفحه نمایش
LTPO OLED, حداکثر روشنایی 2800 nits, 120 Hz, HDR Vivid, 1000
بهتر
Tri-foldable LTPO OLED, 90 Hz, 1000
6.6 اینچ, 105.9 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 90.3%~ )
10.2 اینچ, 315.5 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 91.9%~ )
بزرگ تر
2760 × 1256 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 459~ ppi(پیکسل در اینچ)
وضوح تصویر بهتر
3184 × 2232 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 381~ ppi(پیکسل در اینچ)
Kunlun Glass 2
مناسب تر
Cover display
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، صفحه نمایش Huawei Pura 80 نسبت به Huawei Mate XTs Ultimate کیفیت بهتری دارد.
نوبت به صفحه نمایش ها می رسد. جایی که می تواند تصمیم شما را برای خریدن یا نخریدن یک گوشی، تغییر دهد. ابطحی شاپ بطور تخصصی بین بیش از 1000 مدل گوشی، صفحه نمایش این دو گوشی رو مورد بررسی قرار داده است. صفحه نمایش گوشی Huawei Pura 80 از نوع LTPO OLED, حداکثر روشنایی 2800 nits, 120 Hz, HDR Vivid, 1000 بوده و نسبت به Huawei Mate XTs Ultimate با صفحه نمایش Tri-foldable LTPO OLED, 90 Hz, 1000 بهتر است.اندازه صفحه نمایش گوشی Huawei Mate XTs Ultimate تقریبا 10.2 اینچ است که حدودا 3.6 اینچ بزرگتر از گوشی Huawei Pura 80 است و اختلاف آنقدری زیاد است که براحتی قابل مشاهده باشد.
نکته ی بعدی در مورد صفحه نمایش گوشی ها، مساحت آن هاست.شاید برای خیلی ها مهم نباشد، اما خوب است بدانید که مساحت صفحه نمایش گوشی Huawei Mate XTs Ultimate تقریبا 315.5 سانتیمتر مربع است که حدودا 209.6 سانتیمتر مربع بزرگتر از گوشی Huawei Pura 80 است و اختلاف آنقدری زیاد است که براحتی قابل مشاهده باشد.
وضوح تصویر یا همان رزولیشن(resolution) گوشی Huawei Pura 80 برابر 2760 × 1256 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 459~ ppi(پیکسل در اینچ) است که از گوشیHuawei Mate XTs Ultimate با 3184 × 2232 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 381~ ppi(پیکسل در اینچ) بالاتر است و دقت بالاتری دارد.
بطور کلی در مورد صفحه نمایش های این دو گوشی می توان گفت صفحه نمایش گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate به مراتب از صفحه نمایش گوشی هوآوی Huawei Pura 80 بهتر است.
بستر (Platform)
هارمونی (HarmonyOS 5.1)
هارمونی (HarmonyOS 5.1)
Kirin 9010s (7 نانومتر)
HiSilicon Kirin 9020 (7 نانومتر)
کارایی بهتر
هشت هسته(Octa-Core)
[ 2× 2.5 GHz Taishan Big, 6× 2.05 GHz Taishan V121 ]
[ 2× 2.5 GHz Taishan Big, 6× 2.05 GHz Taishan V121 ]
هسته اصلی قوی تر
هشت هسته(Octa-Core)
[ 1× 2.3 GHz Taishan Big, 3× 2.18 GHz Taishan Mid, 4× 1.55 GHz Cortex A510 ]
[ 1× 2.3 GHz Taishan Big, 3× 2.18 GHz Taishan Mid, 4× 1.55 GHz Cortex A510 ]
Maleoon 910
Maleoon 920
کارایی بیشتر
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، ساختار پردازشی Huawei Mate XTs Ultimate نسبت به Huawei Pura 80 کیفیت بهتری دارد.
در این قسمت، میخواهیم پلتفرم های این دو گوشی را بطور تخصصی و دقیق بررسی کنیم.. ابتدا نگاهی به سیستم عامل های این دو گوشی می اندازیم. همانطور که می دانید، برخی از سیستم عامل ها از لحاظ کارایی قابل مقایسه دقیق نیستند، مثل اندروید با iOS. با این حال بررسی ما نشان می دهد که سیستم های عامل هر دو گوشی هارمونی (HarmonyOS 5.1) می باشد که عملکرد مشابهی دارند. بخش مهم بعدی، چیپست(Chipset) است که گوشی Huawei Mate XTs Ultimate با داشتن چیپست HiSilicon Kirin 9020 (7 نانومتر) از چیپست گوشی Huawei Pura 80 با Kirin 9010s (7 نانومتر) قدرت بیشتری دارد.اگر بخواهیم در مورد پردازنده(CPU) گوشی ها صحبت کنیم، می توانیم آن ها را از دو جنبه مورد ارزیابی قرار دهیم. جنبه اول، تعداد هسته های هر پردازنده است که در اینجا هر دو گوشی 8 هسته دارند.جنبه دوم، فرکانس پردازنده است. گزینه ای که قدرت پردازشگر گوشی ها را نشان می دهد. در این قسمت، بهترین هسته با بالاترین فرکانس را برای مقایسه انتخاب می کنیم. هسته اصلی گوشی Huawei Pura 80 با فرکانس 2.5 گیگاهرتزی، با اختلاف حدودا 0.2 از هسته اصلی گوشی Huawei Mate XTs Ultimate بهتر عمل می کند.در مورد پردازنده گرافیکی آن ها نیز باید بگوییم که گوشی Huawei Mate XTs Ultimate با داشتن پردازنده گرافیکی Maleoon 920 عملکرد بهتری نسبت به پردازنده گرفیکی Maleoon 910 در گوشی Huawei Pura 80 دارد.
در کل میشه گفت، پلتفرم گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate کارایی بهتری نسبت به گوشی هوآوی Huawei Pura 80 دارد.
حافظه
256GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
1024GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
1024GB 12GB RAM
256GB 16GB RAM
512GB 16GB RAM
1024GB 16GB RAM
512GB 16GB RAM
1024GB 16GB RAM
ظرفیت بیشتر
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، بطور کلی حافظه و رم گوشی Huawei Mate XTs Ultimate نسبت به گوشی Huawei Pura 80 بهتر است.
حال میخواهیم گوشی ها را از لحاظ حافظه داخلی و رم بررسی کنیم.بررسی را در دو بخش انجام می دهیم. بخش اول، تنوع حافظه است که دست شما را برای خرید مدل انتخابی بازتر می گذارد. برای این دو گوشی، تنوع حافظه از لحاظ تعداد، یکی است و هر دو دارای 3 مدل مختلف هستند. گوشی Huawei Pura 80 دارای مدل های 256GB 12GB RAM و 512GB 12GB RAM و 1024GB 12GB RAM گوشی Huawei Mate XTs Ultimate دارای مدل های 256GB 16GB RAM و 512GB 16GB RAM و 1024GB 16GB RAM می باشند. از لحاظ ظرفیت نیز با توجه به بالاترین مدل هر گوشی، ظرفیت حافظه گوشی Huawei Mate XTs Ultimate از ظرفیت حافظه گوشی Huawei Pura 80 بالاتر است.با این توضیحات می تونیم بگیم که در مجموع حافظه گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate به مراتب بهتر از گوشی هوآوی Huawei Pura 80 می باشد.
دوربین
سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/4, 24 mm, OIS, PDAF, 1/1.3"
12 مگاپیکسل(periscope telephoto), f/3.4, 125 mm, OIS, PDAF
13 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, 13 mm
50 مگاپیکسل(WIDE), f/4, 24 mm, OIS, PDAF, 1/1.3"
12 مگاپیکسل(periscope telephoto), f/3.4, 125 mm, OIS, PDAF
13 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, 13 mm
سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/4, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.56"
40 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚120, 13 mm, PDAF
12 مگاپیکسل(periscope telephoto), f/3.4, 125 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/3.6"
50 مگاپیکسل(WIDE), f/4, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.56"
40 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚120, 13 mm, PDAF
12 مگاپیکسل(periscope telephoto), f/3.4, 125 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/3.6"
دوربین به مراتب بهتر
LED flash, panorama, HDR, color spectrum sensor, Laser AF
LED flash, panorama, HDR, color spectrum sensor, Laser AF
4K@30fps, 1080p@30fps, OIS, gyro-EIS, HDR Vivid, 1080@480fps
کیفیت بهتر
4K@60fps, 4K@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین Huawei Mate XTs Ultimate نسبت به Huawei Pura 80 بهتر است.
در ادامه به بررسی دقیق و تخصصی دوربین های این دو گوشی از بین بیش از 2000 مدل دوربین در سایت ابطحی شاپ می پردازیم عملکرد دوربین برای بسیار از کاربران اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اطلاعاتی که از سایت تخصصی و معتبر GSMArena.com(جی اس ام)، در دست داشتیم.گوشی Huawei Mate XTs Ultimate با دوربین سه تایی50 مگاپیکسل(WIDE), f/4, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.56"
40 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚120, 13 mm, PDAF
12 مگاپیکسل(periscope telephoto), f/3.4, 125 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/3.6"
توانایی بیشتری نسبت به گوشی Huawei Pura 80 با دوربین سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/4, 24 mm, OIS, PDAF, 1/1.3"
12 مگاپیکسل(periscope telephoto), f/3.4, 125 mm, OIS, PDAF
13 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, 13 mm
دارد. امکانات دوربین هر دو گوشی LED flash و panorama و HDR و color spectrum sensor و Laser AF است و هیچ اختلافی ندارند.
کیفیت فیلمبرداری دوربین هر دو گوشی 4K@30fps و 1080p@30fps است گوشی Huawei Pura 80 کیفیت OIS و gyro-EIS و HDR Vivid و 1080@480fps گوشی Huawei Mate XTs Ultimate کیفیت 4K@60fps و 1080p@60fps را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری Huawei Pura 80 بهتر از Huawei Mate XTs Ultimate است. در مجموع می توان گفت دوربین ،فیلم ها و عکس های گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate کیفیت بهتری از دوربین گوشی هوآوی Huawei Pura 80 دارد.
دوربین سلفی
تکی
13 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2, AF
13 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2, AF
تکی
8 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1.22µm, 1/3.6"
8 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1.22µm, 1/3.6"
دوربین به مراتب بهتر
panorama, HDR
امکانات بهتر
HDR
4K@30fps, 1080p@240fps, 1080p@30fps, gyro-EIS, HDR Vivid
کیفیت بهتر
4K@30fps, 1080p@30fps, HDR Vivid
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین سلفی Huawei Pura 80 نسبت به Huawei Mate XTs Ultimate بهتر است.
در مورد دوربین های سلفی هم، گوشی Huawei Mate XTs Ultimate با دوربین سلفی تکی8 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1.22µm, 1/3.6"
قدرت بیشتری نسبت به گوشی Huawei Pura 80 با دوربین سلفی تکی
13 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2, AF
دارد. امکانات دوربین سلفی هر دو گوشی HDR است گوشی Huawei Pura 80 قابلیت panorama را نیز دارد. با این اوصاف امکانات دوربین سلفی Huawei Pura 80 بهتر از Huawei Mate XTs Ultimate می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین سلفی هر دو گوشی 4K@30fps و 1080p@30fps و HDR Vivid است گوشی Huawei Pura 80 کیفیت 1080p@240fps و gyro-EIS را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری سلفی Huawei Pura 80 بهتر از Huawei Mate XTs Ultimate است. در مجموع می توان گفت دوربین سلفی گوشی هوآوی Huawei Pura 80 کیفیت بهتری از دوربین سلفی گوشی هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate دارد.
ارتباطات
Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi 802.11 6/7/a/ac/b/g/n
پشتیبانی از پهنای باند بهتر
dual-band, Wi-Fi 802.11 6/7/a/ac/b/g/n
5.2, L2HC, LE, A2DP
5.2, L2HC, LE, A2DP
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC, GPS
دارد ,
دارد ,
USB 2 Type-C, USB 1.2 Display Port
USB 3.1 Type-C, USB 0 OTG, USB 1.2 Display Port
مناسب تر
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات ارتباطی Huawei Pura 80 نسبت به Huawei Mate XTs Ultimate مناسب تر است.
بخش بعدی برای بررسی، ارتباطات این دو گوشی است. ابطحی شاپ بصورت تخصصی این بخش را نیز مورد بررسی قرار داده است. در مورد ارتباطات بیسیم یا همان WLAN هر دو گوشی دارای dual-band و Wi-Fi 802.11 6/7/a/ac/b/g/n هستند. گوشی Huawei Pura 80 قابلیت Wi-Fi Direct را نیز پشتیبانی می کند. همانطور که می بینید، امکانات بیسیم گوشی Huawei Pura 80 از گوشی Huawei Mate XTs Ultimate بیشتر است.در مورد بلوتوث هم هر دو گوشی از مدل مشابه 5.2, L2HC, LE, A2DP استفاده می کنند. GPS یا مکان نمای مشترک هر دو گوشی معمولی و GLONASS و GALILEO و BDS و QZSS و NavIC و GPS می باشد. هر دو گوشی NFC هم دارند. هر دو گوشی Infrared هم دارند. هر دو گوشی رادیو هم دارند. در مورد اتصال USB که کابل شارژر هم معمولا از این اتصال استفاده می کند هر دو گوشی از اتصال USB 1.2 Display Port استفاده می کنند. گوشی Huawei Pura 80 درگاه USB 2 Type-C گوشی Huawei Mate XTs Ultimate درگاه USB 3.1 Type-C و USB 0 OTG را نیز پشتیبانی می کند. در مجموع در مورد ارتباطات این گوشی های می توانیم بگوییم که گوشی هوآوی Huawei Pura 80 ارتباطات بیشتری نسبت به هوآوی Huawei Mate XTs Ultimate را پشتیبانی می کند.
امکانات
اثر انگشت(کنار گوشی)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
اثر انگشت(کنار گوشی)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
barometer(فشارسنج)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
barometer(فشارسنج)
حسگرهای کاراتر
●
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، حسگرها و قابلیت های اضافه تر Huawei Mate XTs Ultimate نسبت به Huawei Pura 80 بهتر است.
بخش دیگری که به کارا بودن گوشی کمک بسیار می کند، حسگر ها هستند جایی که این گوشی ها دارای حسگرهای مشترک اثر انگشت(کنار گوشی) و accelerometer (شتاب سنج) و gyro(ژیروسکوپ) و proximity(مجاورت) و compass(قطب نما) هستند. گوشی Huawei Mate XTs Ultimate حسگر barometer(فشارسنج) را نیز پشتیبانی می کند.
باطری
5600 mAh(میلی آمپر), Si/C Li-Ion, غیرقابل جابجایی
5600 mAh(میلی آمپر), Si/C Li-Ion, غیرقابل جابجایی
Fast wireless charging (شارژ سریع بی سیم) 50W
Fast charging (شارژ سریع) 66W
شارژ برعکس 5W
شارژ برعکس بی سیم 7.5W
Fast charging (شارژ سریع) 66W
شارژ برعکس 5W
شارژ برعکس بی سیم 7.5W
Fast wireless charging (شارژ سریع بی سیم) 50W
Fast charging (شارژ سریع) 66W
شارژ برعکس 5W
شارژ برعکس بی سیم 7.5W
Fast charging (شارژ سریع) 66W
شارژ برعکس 5W
شارژ برعکس بی سیم 7.5W
اگر بخواهیم درباره رنگ های این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که گوشی Huawei Pura 80 شامل رنگ سبز و مشکی مـات و طلایی مات2 و سفید مات2 می باشد. گوشی Huawei Mate XTs Ultimate دارای رنگ مشکی و سفید و قرمز و بنفشی است.
●
نتیجه مقایسهسایت ابطحی شاپ با بررسی تخصصی بیش از 1000 گوشی، و بر اساس اطلاعات موجود معتقد است که، گوشی Huawei Pura 80 از Huawei Mate XTs Ultimate بهتر می باشد.
برای مشاهده مشخصات دقیق گوشی ها، می توانید به صفحه های رسمی Huawei Pura 80 و
Huawei Mate XTs Ultimate در GSMArena مراجعه کنید.
Xiaomi Poco F8 Ultra
Huawei Pura 80
Huawei Pura 80 Ultra
Huawei Mate XTs Ultimate
Huawei Mate XTs Ultimate
Huawei nova Flip S
Huawei Mate XTs Ultimate
Xiaomi Redmi Note 12T Pro
