مقایسه گوشی های هوآوی Huawei Pura X و لاوا Lava Agni 3

Huawei Pura X
Lava Agni 3
1,707 بازدید
قیمت
بازار ایران
214,240,000 تا 243,080,000 تومان
51,500,000 تا 61,800,000 تومان
بین المللی
$1,040-$1,180
$250-$300
شبکه ها
تکنولوژی
GSM / HSPA
GSM / SIM / HSPA / LTE / 5G
تکنولوژی بیشتر
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, SIM 1 & SIM 2
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 / 800
تنوع پهنای باند بیشتر
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41
تنوع پهنای باند بیشتر
1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 2
تنوع پهنای باند بیشتر
5G
LTE
HSPA
5G
LTE
HSPA
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، آنتن دهی گوشی Lava Agni 3 از Huawei Pura X بهتر است.
طبق بررسی تخصصی بین باندهای این دو گوشی، از لحاظ تکنولوژی هر دوی این گوشی ها دارای تکنولوژی GSM و HSPA می باشند. ولی گوشی Lava Agni 3 دارای تکنولوژی SIM و LTE و 5G نیز هست.
در مورد باندهای 2G هر دو از باند های GSM 850 و 900 و 1800 پشتیبانی می کنند.گوشی Huawei Pura X دارای باند 1900 و گوشی Lava Agni 3 دارای باند 1900, SIM 1 & SIM 2 نیز هستند. در کل باندها 2G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 3G هر دو از باند های HSDPA 850 و 900 و 1900 و 2100 پشتیبانی می کنند. ولی گوشی Huawei Pura X دارای باند 1700(AWS) و 800 نیز هست. در کل باندها 3G گوشی Huawei Pura X از Lava Agni 3 بهتر است.
در مورد باندهای 4G باید بگوییم که تنها گوشی لاوا Lava Agni 3 از تکنولوژی 4G پشتیبانی می کند. باندهای های آن نیز 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 هستند. گوشی هوآوی Huawei Pura X نیز از شبکه 4G پشتیبانی نمی کند.
در مورد باندهای 5G باید بگوییم که تنها گوشی لاوا Lava Agni 3 از تکنولوژی 5G پشتیبانی می کند. باندهای های آن نیز 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 2 هستند. گوشی هوآوی Huawei Pura X نیز از شبکه 5G پشتیبانی نمی کند.
با اطلاعاتی که از این گوشی ها وجود داره میشه گفت که سرعت شبکه ای هر دو گوشی با هم برابر است.
انتشار
۱۴۰۳, ۳۰ اسفند
۱۴۰۳, ۱۳ مهر
در ۳۰ اسفند ۱۴۰۳ وارد بازار شده است.
جدیدتر
در ۱۸ مهر ۱۴۰۳ وارد بازار شده است.
تاریخ انتشار گوشی Huawei Pura X در ۳۰ اسفند ۱۴۰۳ می باشد که تقریبا 5 ماه بعد از گوشی Lava Agni 3 در ۱۸ مهر ۱۴۰۳ به بازار آمده است و کمی جدیدتر است.
بدنه
143.2 × 91.7 × 7.2 میلی متر ( 5.58 × 3.58 × 0.28 اینچ )
عریض تر
163.7 × 75.5 × 8.8 میلی متر ( 6.38 × 2.94 × 0.34 اینچ )
193.7 گرم ( 6.83 اونس)
سبک تر
212 گرم ( 7.48 اونس)
جلو شیشه ای (Glass),
عقب چرم یا شیشه (glass back or eco leather back),
قاب دور آلومینیوم (aluminum)
جذاب تر
جلو شیشه ای (Glass),
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
دو سیم کارته ( Nano-SIM, dual stand-by )
تنوع بیشتر
IPx8
بهتر
IP64 dust and water resistant
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد گوشی Huawei Pura X ساختار بهتری از Lava Agni 3 دارد.
حال می خواهیم کمی در مورد بدنه این گوشی ها صحبت کنیم. ابعاد گوشی Huawei Pura X برابر با 143.2 × 91.7 × 7.2 میلی متر و گوشی Lava Agni 3 برابر 163.7 × 75.5 × 8.8 میلی متر است.
همانطور که می بینید ارتفاع گوشی Lava Agni 3 نسبت به گوشی Huawei Pura X حدودا 20.5 میلیمتر بیشتر است که زیاد است و در ظاهر گوشی ها نسبت به هم تاثیر زیادی دارد. در مورد عرض نیز گوشی Huawei Pura X نسبت به گوشی Lava Agni 3 حدودا 16.2 میلیمتر بیشتر است که باعث می شود تا اختلاف آن ها کاملا مشهود باشد. ضخامت گوشی Lava Agni 3 نسبت به گوشی Huawei Pura X حدودا 1.6 میلیمتر بیشتر است که خیلی ضخیم تر است.
اما در مورد وزن این گوشی های باید بگوییم که گوشی Lava Agni 3 نسبت به گوشی Huawei Pura X تقریبا 18.3 گرم سنگین تر است که تفاوت زیادی ندارند و شاید موقع در دست گرفتن آن ها، اصلا این تفاوت را حس نکنید.
اگر بخواهیم در مورد جنس این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که جنس جلوی هر دوی آن ها شیشه ای (Glass) می باشد. جنس پشت گوشی Huawei Pura X ،چرم یا شیشه (glass back or eco leather back) و گوشی Lava Agni 3 از پلاستیکی (plastic)، و جنس قابHuawei Pura X از آلومینیوم (aluminum) و Lava Agni 3 هم پلاستیکی (plastic) می باشد.با توجه به اطلاعات در دسترس، در مجموع جنس بدنه گوشی هوآوی Huawei Pura X بهتر از لاوا Lava Agni 3 می باشد.
بطور تخصصی از لحاظ مقاومت بدنه نیز، با اطلاعاتی که در دسترس می باشد، می توان گفت گوشی Huawei Pura X با حالت IPx8 مقاومت بهتری نسبت به بدنه گوشی Lava Agni 3 با حالت IP64 dust and water resistant دارد.
با این توضیحات می توانیم بگوییم که بصورت کلی بدنه گوشی هوآوی Huawei Pura X بهتر از گوشی لاوا Lava Agni 3 است.
صفحه نمایش
Foldable LTPO2 OLED, حداکثر روشنایی 2500 nits, 120 Hz, HDR Vivid, 1000
بهتر
AMOLED, حداکثر روشنایی 1200 nits, 120 Hz, HDR10+, 1000
6.3 اینچ, 114.9 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 87.5%~ )
6.78 اینچ, 111.4 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 90.1%~ )
بزرگ تر
2120 × 1320 پیکسل, نسبت(Ratio) 16:10, چگالی 396~ ppi(پیکسل در اینچ)
2652 × 1200 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 429~ ppi(پیکسل در اینچ)
وضوح تصویر بهتر
Cover display
مناسب تر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، صفحه نمایش Huawei Pura X نسبت به Lava Agni 3 کیفیت بهتری دارد.
نوبت به صفحه نمایش ها می رسد. جایی که می تواند تصمیم شما را برای خریدن یا نخریدن یک گوشی، تغییر دهد. ابطحی شاپ بطور تخصصی بین بیش از 1000 مدل گوشی، صفحه نمایش این دو گوشی رو مورد بررسی قرار داده است. صفحه نمایش گوشی Huawei Pura X از نوع Foldable LTPO2 OLED, حداکثر روشنایی 2500 nits, 120 Hz, HDR Vivid, 1000 بوده و نسبت به Lava Agni 3 با صفحه نمایش AMOLED, حداکثر روشنایی 1200 nits, 120 Hz, HDR10+, 1000 بهتر است.
اندازه صفحه نمایش گوشی Lava Agni 3 تقریبا 6.78 اینچ است که حدودا 0.48 اینچ بزرگتر از گوشی Huawei Pura X است و اختلاف به راحتی دیده نمی شود.
نکته ی بعدی در مورد صفحه نمایش گوشی ها، مساحت آن هاست.شاید برای خیلی ها مهم نباشد، اما خوب است بدانید که مساحت صفحه نمایش گوشی Huawei Pura X تقریبا 114.9 سانتیمتر مربع است که حدودا 3.5 سانتیمتر مربع بزرگتر از گوشی Lava Agni 3 است و اختلاف کمی زیاد است.
وضوح تصویر یا همان رزولیشن(resolution) گوشی Lava Agni 3 برابر 2652 × 1200 پیکسل, نسبت(Ratio) -, چگالی 429~ ppi(پیکسل در اینچ) است که از گوشیHuawei Pura X با 2120 × 1320 پیکسل, نسبت(Ratio) 16:10, چگالی 396~ ppi(پیکسل در اینچ) بالاتر است و دقت بالاتری دارد.
بطور کلی در مورد صفحه نمایش های این دو گوشی می توان گفت صفحه نمایش گوشی لاوا Lava Agni 3 به مراتب از صفحه نمایش گوشی هوآوی Huawei Pura X بهتر است.
بستر (Platform)
هارمونی (HarmonyOS 5.0)
بروزتر
اندروید (Android 14)
HiSilicon Kirin 9020 (7 نانومتر)
کارایی بهتر
Mediatek Dimensity 7300X (4 نانومتر)
هشت هسته(Octa-Core)
[ 1× 2.5 GHz Taishan Big, 3× 2.15 GHz Taishan Mid, 4× 1.53 GHz Cortex A510 ]
هشت هسته(Octa-Core)
[ 4× 2.5 GHz Cortex A78, 4× 2 GHz Cortex A55 ]
Maleoon 920
کارایی بیشتر
Mali-G615 MC2
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، ساختار پردازشی Huawei Pura X نسبت به Lava Agni 3 کیفیت بهتری دارد.
در این قسمت، میخواهیم پلتفرم های این دو گوشی را بطور تخصصی و دقیق بررسی کنیم.. ابتدا نگاهی به سیستم عامل های این دو گوشی می اندازیم. همانطور که می دانید، برخی از سیستم عامل ها از لحاظ کارایی قابل مقایسه دقیق نیستند، مثل اندروید با iOS. با این حال بررسی ما نشان می دهد که سیستم عامل گوشی Huawei Pura X که هارمونی (HarmonyOS 5.0) است، از سیستم عامل گوشی Lava Agni 3 با اندروید (Android 14) عملکرد قابل قبول تری دارد. بخش مهم بعدی، چیپست(Chipset) است که گوشی Huawei Pura X با داشتن چیپست HiSilicon Kirin 9020 (7 نانومتر) از چیپست گوشی Lava Agni 3 با Mediatek Dimensity 7300X (4 نانومتر) قدرت بیشتری دارد.
اگر بخواهیم در مورد پردازنده(CPU) گوشی ها صحبت کنیم، می توانیم آن ها را از دو جنبه مورد ارزیابی قرار دهیم. جنبه اول، تعداد هسته های هر پردازنده است که در اینجا هر دو گوشی 8 هسته دارند.جنبه دوم، فرکانس پردازنده است. گزینه ای که قدرت پردازشگر گوشی ها را نشان می دهد. در این قسمت، بهترین هسته با بالاترین فرکانس را برای مقایسه انتخاب می کنیم. جالب است بدانید که فرکانس هر دو گوشی 2.5 گیگاهرتز می باشد که دقیقا با هم برابرند.در مورد پردازنده گرافیکی آن ها نیز باید بگوییم که گوشی Huawei Pura X با داشتن پردازنده گرافیکی Maleoon 920 عملکرد بهتری نسبت به پردازنده گرفیکی Mali-G615 MC2 در گوشی Lava Agni 3 دارد.
در کل میشه گفت، پلتفرم گوشی هوآوی Huawei Pura X کارایی بهتری نسبت به گوشی لاوا Lava Agni 3 دارد.
حافظه
256GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
512GB 16GB RAM
1024GB 16GB RAM
ظرفیت بیشتر
تنوع بیشتر
128GB 8GB RAM
256GB 8GB RAM
UFS 3.1
سرعت انتقال اطلاعات بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، بطور کلی حافظه و رم گوشی Huawei Pura X نسبت به گوشی Lava Agni 3 بهتر است.
حال میخواهیم گوشی ها را از لحاظ حافظه داخلی و رم بررسی کنیم.بررسی را در دو بخش انجام می دهیم. بخش اول، تنوع حافظه است که دست شما را برای خرید مدل انتخابی بازتر می گذارد. گوشی Huawei Pura X دارای مدل های 256GB 12GB RAM و 512GB 12GB RAM و 512GB 16GB RAM و 1024GB 16GB RAM گوشی Lava Agni 3 دارای مدل های 128GB 8GB RAM و 256GB 8GB RAM می باشند. همانطور که می بینید، گوشی Huawei Pura X تعداد 2 مدل بیشتر دارد. از لحاظ ظرفیت نیز با توجه به بالاترین مدل هر گوشی، ظرفیت حافظه گوشی Huawei Pura X از ظرفیت حافظه گوشی Lava Agni 3 بالاتر است. و نکته ی آخر در مورد حافظه ها، استاندارد آن هاست که برای گوشی Lava Agni 3 استاندارد UFS 3.1 نسبت به گوشی Huawei Pura X با استاندارد عملکرد بهتری دارد.
با این توضیحات می تونیم بگیم که در مجموع حافظه گوشی هوآوی Huawei Pura X به مراتب بهتر از گوشی لاوا Lava Agni 3 می باشد.
دوربین
چهارتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.6, 23 mm, OIS, PDAF
40 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, 13 mm, AF
8 مگاپیکسل(Telephoto), f/2.4, 80 mm, OIS, PDAF
1.5 مگاپیکسل(نامشخص)
سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.55"
8 مگاپیکسل(Telephoto), OIS, PDAF, 1.0µm
8 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚112
دوربین به مراتب بهتر
LED flash, panorama, HDR, color spectrum sensor, Laser AF
HDR, Dual-LED flash
امکانات بهتر
4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS, HDR Vivid
کیفیت بهتر
4K@30fps, 1080p@30fps
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین Lava Agni 3 نسبت به Huawei Pura X بهتر است.
در ادامه به بررسی دقیق و تخصصی دوربین های این دو گوشی از بین بیش از 2000 مدل دوربین در سایت ابطحی شاپ می پردازیم عملکرد دوربین برای بسیار از کاربران اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اطلاعاتی که از سایت تخصصی و معتبر GSMArena.com(جی اس ام)، در دست داشتیم.گوشی Lava Agni 3 با دوربین سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.8, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.55"
8 مگاپیکسل(Telephoto), OIS, PDAF, 1.0µm
8 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚112
توانایی بیشتری نسبت به گوشی Huawei Pura X با دوربین چهارتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.6, 23 mm, OIS, PDAF
40 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, 13 mm, AF
8 مگاپیکسل(Telephoto), f/2.4, 80 mm, OIS, PDAF
1.5 مگاپیکسل(نامشخص)
دارد. امکانات دوربین هر دو گوشی HDR است گوشی Huawei Pura X قابلیت LED flash و panorama و color spectrum sensor و Laser AF گوشی Lava Agni 3 قابلیت Dual-LED flash را نیز دارد. با این اوصاف امکانات دوربین Lava Agni 3 بهتر از Huawei Pura X می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین هر دو گوشی 4K@30fps و 1080p@30fps است گوشی Huawei Pura X کیفیت gyro-EIS و HDR Vivid را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری Huawei Pura X بهتر از Lava Agni 3 است. در مجموع می توان گفت دوربین ،فیلم ها و عکس های گوشی لاوا Lava Agni 3 کیفیت بهتری از دوربین گوشی هوآوی Huawei Pura X دارد.
دوربین سلفی
تکی
10.7 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2
تکی
16 مگاپیکسل(WIDE), f/2, 1.0µm, 1/3.06"
دوربین به مراتب بهتر
1080p@30fps, HDR Vivid
کیفیت بهتر
1080p@30fps
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین سلفی Lava Agni 3 نسبت به Huawei Pura X بهتر است.
در مورد دوربین های سلفی هم، گوشی Lava Agni 3 با دوربین سلفی تکی
16 مگاپیکسل(WIDE), f/2, 1.0µm, 1/3.06"
قدرت بیشتری نسبت به گوشی Huawei Pura X با دوربین سلفی تکی
10.7 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2
دارد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین سلفی هر دو گوشی 1080p@30fps است گوشی Huawei Pura X کیفیت HDR Vivid را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری سلفی Huawei Pura X بهتر از Lava Agni 3 است. در مجموع می توان گفت دوربین سلفی گوشی لاوا Lava Agni 3 کیفیت بهتری از دوربین سلفی گوشی هوآوی Huawei Pura X دارد.
صدا
دارد، با بلندگوهای استریو
دارد، با بلندگوهای استریو
ارتباطات
Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi 802.11 6/7/a/ac/b/g/n
پشتیبانی از پهنای باند بهتر
dual-band, Wi-Fi 802.11 6e/a/ac/b/g/n
5.2, L2HC, LE, A2DP
تکنولوژی بهتر
5.4, LE, A2DP
GPS
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC, GPS
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC, GPS
NFC
دارد ,
بهتر
USB
USB 3.1 Type-C, USB 0 OTG, USB 1.2 Display Port
مناسب تر
USB 2 Type-C, USB 0 OTG
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات ارتباطی Huawei Pura X نسبت به Lava Agni 3 مناسب تر است.
بخش بعدی برای بررسی، ارتباطات این دو گوشی است. ابطحی شاپ بصورت تخصصی این بخش را نیز مورد بررسی قرار داده است. در مورد ارتباطات بیسیم یا همان WLAN هر دو گوشی دارای dual-band هستند. گوشی Huawei Pura X قابلیت Wi-Fi Direct و Wi-Fi 802.11 6/7/a/ac/b/g/n گوشی Lava Agni 3 قابلیت Wi-Fi 802.11 6e/a/ac/b/g/n را نیز پشتیبانی می کند. همانطور که می بینید، امکانات بیسیم گوشی Huawei Pura X از گوشی Lava Agni 3 بیشتر است.
در مورد بلوتوث هم گوشی Huawei Pura X بلوتوث نوع 5.2, L2HC, LE, A2DP که از گوشی Lava Agni 3 با بلوتوث نوع 5.4, LE, A2DP عملکرد بهتری دارد. GPS یا مکان نمای مشترک هر دو گوشی معمولی و GLONASS و GALILEO و BDS و QZSS و NavIC و GPS می باشد. گوشی Huawei Pura X از NFC استفاده می نماید ولی گوشی Lava Agni 3 ندارد. هر دو گوشی Infrared هم دارند. هر دو گوشی رادیو هم دارند. در مورد اتصال USB که کابل شارژر هم معمولا از این اتصال استفاده می کند هر دو گوشی از اتصال USB 0 OTG استفاده می کنند. گوشی Huawei Pura X درگاه USB 3.1 Type-C و USB 1.2 Display Port گوشی Lava Agni 3 درگاه USB 2 Type-C را نیز پشتیبانی می کند. پس اتصال USB گوشی Huawei Pura X از گوشی Lava Agni 3 بهتر است. در مجموع در مورد ارتباطات این گوشی های می توانیم بگوییم که گوشی هوآوی Huawei Pura X ارتباطات بیشتری نسبت به لاوا Lava Agni 3 را پشتیبانی می کند.
امکانات
اثر انگشت(کنار گوشی)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
حسگرهای کاراتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، حسگرها و قابلیت های اضافه تر Lava Agni 3 نسبت به Huawei Pura X بهتر است.
بخش دیگری که به کارا بودن گوشی کمک بسیار می کند، حسگر ها هستند جایی که این گوشی ها دارای حسگرهای مشترک accelerometer (شتاب سنج) و gyro(ژیروسکوپ) و proximity(مجاورت) و compass(قطب نما) هستند. گوشی Huawei Pura X حسگر اثر انگشت(کنار گوشی) گوشی Lava Agni 3 حسگر اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری) را نیز پشتیبانی می کند.
باطری
4720 mAh(میلی آمپر), Li-Po, غیرقابل جابجایی
5000 mAh(میلی آمپر), Li-Po, غیرقابل جابجایی
باطری بهتر
ظرفیت بیشتر
Fast charging (شارژ سریع) 66W
Fast wireless charging (شارژ سریع بی سیم) 40W
شارژ برعکس 5W
شارژ برعکس بی سیم 7.5W
شارژر بهتر
Fast charging (شارژ سریع) 66W
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد در مجموع باطری و شارژر Lava Agni 3 نسبت به Huawei Pura X بهتر است.
می رسیم به یکی از مهمترین بخش های مقایسه یعنی باطری. ابطحی شاپ باطری این دو گوشی را بصورت کاملا تخصصی بررسی کرده است. باطری گوشی هوآوی Huawei Pura X برابر 4720 mAh(میلی آمپر), Li-Po, غیرقابل جابجایی و گوشی لاوا Lava Agni 3 برابر 5000 mAh(میلی آمپر), Li-Po, غیرقابل جابجایی هستند.جاییکه باطری گوشی Lava Agni 3 با 5000 میلی آمپر، حدودا 280 میلی آمپر بیشتر از باطری گوشی Lava Agni 3 ظرفیت داره. ولی بخاطر نوع باطری، گوشی Lava Agni 3 کمی بهتره.شارژر گوشی Huawei Pura X از نوع Fast charging (شارژ سریع) 66W
Fast wireless charging (شارژ سریع بی سیم) 40W
شارژ برعکس 5W
شارژ برعکس بی سیم 7.5W است. نوع شارژر گوشی Lava Agni 3 هم Fast charging (شارژ سریع) 66W می باشد. میشه گفت شارژر گوشی Huawei Pura X از شارژر گوشی Lava Agni 3 بهتر است.
با بررسی تخصصی بین باطری این دو گوشی، بطور کلی شارژر و باطری گوشی لاوا Lava Agni 3 نسبت به گوشی هوآوی Huawei Pura X مناسب تر است.
سایر اطلاعات
مشکی
سفید
قرمز
خاکستری
سبز
تنوع رنگ بیشتر
شیشه گرم شده
شیشه بکر
VDE-AL00
اگر بخواهیم درباره رنگ های این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که گوشی Huawei Pura X شامل رنگ مشکی و سفید و قرمز و خاکستری و سبز می باشد. گوشی Lava Agni 3 دارای رنگ شیشه گرم شده و شیشه بکر است. تنوع رنگ گوشی Huawei Pura X بیشتر از Lava Agni 3 است.
نتیجه مقایسه
سایت ابطحی شاپ با بررسی تخصصی بیش از 1000 گوشی، و بر اساس اطلاعات موجود معتقد است که، گوشی Lava Agni 3 از Huawei Pura X بهتر می باشد.

برای مشاهده مشخصات دقیق گوشی ها، می توانید به صفحه های رسمی Huawei Pura X و Lava Agni 3 در GSMArena مراجعه کنید.
مطالب مرتبط
مقایسه های Huawei Pura X یا Lava Agni 3