مقایسه گوشی های ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus و شیائومی Xiaomi Poco X7

Nothing Phone (2a) Plus
Xiaomi Poco X7
2,802 بازدید
قیمت
بازار ایران
58,710,000 تا 64,890,000 تومان
51,500,000 تا 70,040,000 تومان
بین المللی
$285-$315
$250-$340
شبکه ها
تکنولوژی
GSM / HSPA / LTE / 5G
GSM / HSPA / LTE / 5G
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 / 800
HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 / 800
1, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 28, 38, 39, 40, 41, 42, 66
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 28, 38, 40, 41, 42, 48, 66
1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, SA, NSA
1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, SA, NSA, SUB6, 2
تنوع پهنای باند بیشتر
5G
LTE
HSPA
5G
LTE
HSPA
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، آنتن دهی گوشی Xiaomi Poco X7 از Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
با بررسی تخصصی بین باندهای این دو گوشی، جالب است بدانید که جفت این گوشی ها دارای تکنولوژی GSM / HSPA / LTE / 5G هستند که کاملا شبیه به هم است. ولی برخی باندهای آن ها متفاوت است که در ادامه به آن می پردازیم. لازم به توضیح است که در کل نوع باندهای آنتن گوشی Xiaomi Poco X7 از گوشی Nothing Phone (2a) Plus بهتر است
در مورد باندهای 2G این گوشی ها خوب است بدانید که دقیقا مانند یکدیگرند و از باندها GSM 850 و 900 و 1800 و 1900 پشتیبانی می کنند. در کل باندها 2G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 3G این گوشی ها خوب است بدانید که دقیقا مانند یکدیگرند و از باندها HSDPA 850 و 900 و 1700(AWS) و 1900 و 2100 و 800 پشتیبانی می کنند. در کل باندها 3G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 4G هر دو از باند های 1 و 3 و 4 و 5 و 7 و 8 و 18 و 19 و 20 و 28 و 38 و 40 و 41 و 42 و 66 پشتیبانی می کنند.گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای باند 26 و 39 و گوشی Xiaomi Poco X7 دارای باند 48 نیز هستند. در کل باندها 4G هر دو گوشی عملکرد مشابهی دارند.
در مورد باندهای 5G هر دو از باند های 1 و 3 و 5 و 7 و 8 و 20 و 28 و 38 و 40 و 41 و 66 و 77 و SA و NSA پشتیبانی می کنند. ولی گوشی Xiaomi Poco X7 دارای باند SUB6 نیز هست. در کل باندهای 5G گوشی Xiaomi Poco X7 از Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
با اطلاعاتی که از این گوشی ها وجود داره میشه گفت که سرعت شبکه ای هر دو گوشی با هم برابر است.
انتشار
۱۴۰۳, ۱۰ مرداد
۱۴۰۳, ۲۰ دی
در ۱۳ مرداد ۱۴۰۳ وارد بازار شده است.
در ۲۰ دی ۱۴۰۳ وارد بازار شده است.
جدیدتر
تاریخ انتشار گوشی Xiaomi Poco X7 در ۲۰ دی ۱۴۰۳ می باشد که تقریبا 5 ماه بعد از گوشی Nothing Phone (2a) Plus در ۱۳ مرداد ۱۴۰۳ به بازار آمده است و کمی جدیدتر است.
بدنه
161.7 × 76.3 × 8.5 میلی متر ( 6.31 × 2.98 × 0.33 اینچ )
عریض تر
162.3 × 74.4 × 8.4 میلی متر ( 6.33 × 2.9 × 0.33 اینچ )
190 گرم ( 6.7 اونس)
185.5 گرم ( 6.54 اونس)
سبک تر
جلو شیشه ای (Gorilla Glass 5),
عقب پلاستیکی (plastic),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
جلو Gorilla Glass Victus 2,
عقب پلاستیک یا پلیمر سیلیکون plastic back or silicone polymer back (eco leather),
قاب دور پلاستیکی (plastic)
جذاب تر
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
تک سیم کارته ( Nano-SIM + Nano-SIM )
3 LED light strips on the back (notifications, camera fill light, 26 addressable zones)
IP68 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب (قابلیت غوطه‌وری تا عمق ۱.۵ متر به مدت ۳۰ دقیقه)
بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد گوشی Xiaomi Poco X7 ساختار بهتری از Nothing Phone (2a) Plus دارد.
حال می خواهیم کمی در مورد بدنه این گوشی ها صحبت کنیم. ابعاد گوشی Nothing Phone (2a) Plus برابر با 161.7 × 76.3 × 8.5 میلی متر و گوشی Xiaomi Poco X7 برابر 162.3 × 74.4 × 8.4 میلی متر است.
همانطور که می بینید ارتفاع گوشی Xiaomi Poco X7 نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus حدودا 0.6 میلیمتر بیشتر است که اختلاف آنقدر کم است که به چشم نمی آید. در مورد عرض نیز گوشی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به گوشی Xiaomi Poco X7 حدودا 1.9 میلیمتر بیشتر است که اختلاف بسیار ناچیز است که می توان آن را نادیده گرفت. ضخامت گوشی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به گوشی Xiaomi Poco X7 حدودا 0.1 میلیمتر بیشتر است که ضخامت آن ها آنچنان فرقی ندارد.
اما در مورد وزن این گوشی های باید بگوییم که گوشی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به گوشی Xiaomi Poco X7 تقریبا 4.5 گرم سنگین تر است که انقدر کم است که اصلا حس نمی کنید.
اگر بخواهیم در مورد جنس این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که جنس جلوی گوشی Nothing Phone (2a) Plus از شیشه ای (Gorilla Glass 5) و گوشی Xiaomi Poco X7 از Gorilla Glass Victus 2 است. جنس پشت گوشی Nothing Phone (2a) Plus ،پلاستیکی (plastic) و گوشی Xiaomi Poco X7 از پلاستیک یا پلیمر سیلیکون plastic back or silicone polymer back (eco leather)، و جنس قاب هر دو نیز پلاستیکی (plastic) است.با توجه به اطلاعات در دسترس، در مجموع جنس بدنه گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 بهتر از ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus می باشد.
بطور تخصصی از لحاظ مقاومت بدنه نیز، با اطلاعاتی که در دسترس می باشد، می توان گفت گوشی Xiaomi Poco X7 با حالت IP68 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب (قابلیت غوطه‌وری تا عمق ۱.۵ متر به مدت ۳۰ دقیقه) مقاومت بهتری نسبت به بدنه گوشی Nothing Phone (2a) Plus با حالت 3 LED light strips on the back (notifications, camera fill light, 26 addressable zones) دارد.
با این توضیحات می توانیم بگوییم که بصورت کلی بدنه گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 بهتر از گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus است.
صفحه نمایش
AMOLED, روشنایی 1100 nits, حداکثر روشنایی 1300 nits, 120 Hz, HDR10+, 1000
AMOLED, روشنایی 1200 nits, حداکثر روشنایی 3000 nits, 120 Hz, HDR10+
بهتر
6.7 اینچ, 107.5 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 87.1%~ )
بزرگ تر
6.67 اینچ, 107.4 سانتیمتر مربع ( نسبت صفحه به بدنه 88.9%~ )
2412 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 395~ ppi(پیکسل در اینچ)
2712 × 1220 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 446~ ppi(پیکسل در اینچ)
وضوح تصویر بهتر
Corning Gorilla Glass 5
مناسب تر
Corning Gorilla Glass Victus, Always-on display
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، صفحه نمایش Xiaomi Poco X7 نسبت به Nothing Phone (2a) Plus کیفیت بهتری دارد.
نوبت به صفحه نمایش ها می رسد. جایی که می تواند تصمیم شما را برای خریدن یا نخریدن یک گوشی، تغییر دهد. ابطحی شاپ بطور تخصصی بین بیش از 1000 مدل گوشی، صفحه نمایش این دو گوشی رو مورد بررسی قرار داده است. صفحه نمایش گوشی Nothing Phone (2a) Plus از نوع AMOLED, روشنایی 1100 nits, حداکثر روشنایی 1300 nits, 120 Hz, HDR10+, 1000 بوده و نسبت به Xiaomi Poco X7 با صفحه نمایش AMOLED, روشنایی 1200 nits, حداکثر روشنایی 3000 nits, 120 Hz, HDR10+ بهتر است.
شفافیت صفحه نمایش گوشی Xiaomi Poco X7 به مراتب بهتر از Nothing Phone (2a) Plus است که باعث حس بهتری موقع تماشای فیلم و بازی می شود.اندازه صفحه نمایش گوشی Nothing Phone (2a) Plus تقریبا 6.7 اینچ است که حدودا 0.03 اینچ بزرگتر از گوشی Xiaomi Poco X7 است و اختلاف به راحتی دیده نمی شود.
نکته ی بعدی در مورد صفحه نمایش گوشی ها، مساحت آن هاست.شاید برای خیلی ها مهم نباشد، اما خوب است بدانید که مساحت صفحه نمایش گوشی Nothing Phone (2a) Plus تقریبا 107.5 سانتیمتر مربع است که حدودا 0.099999999999994 سانتیمتر مربع بزرگتر از گوشی Xiaomi Poco X7 است و اختلاف به راحتی دیده نمی شود.
وضوح تصویر یا همان رزولیشن(resolution) گوشی Xiaomi Poco X7 برابر 2712 × 1220 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 446~ ppi(پیکسل در اینچ) است که از گوشیNothing Phone (2a) Plus با 2412 × 1080 پیکسل, نسبت(Ratio) 20:9, چگالی 395~ ppi(پیکسل در اینچ) بالاتر است و دقت بالاتری دارد.
بطور کلی در مورد صفحه نمایش های این دو گوشی می توان گفت صفحه نمایش گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 به مراتب از صفحه نمایش گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
بستر (Platform)
اندروید (Android 14, Nothing OS 3.0)
اندروید (Android 14, HyperOS)
بروزتر
Mediatek Dimensity 7350 Pro (4 نانومتر)
کارایی بهتر
Mediatek Dimensity 7300 Ultra (4 نانومتر)
هشت هسته(Octa-Core)
[ 2× 3 GHz Cortex A715, 6× 2 GHz Cortex A510 ]
هسته اصلی قوی تر
هشت هسته(Octa-Core)
[ 4× 2.5 GHz Cortex A78, 4× 2 GHz Cortex A55 ]
Mali-G610 MC4
Mali-G615 MC2
کارایی بیشتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، ساختار پردازشی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco X7 کیفیت بهتری دارد.
در این قسمت، میخواهیم پلتفرم های این دو گوشی را بطور تخصصی و دقیق بررسی کنیم.. ابتدا نگاهی به سیستم عامل های این دو گوشی می اندازیم. همانطور که می دانید، برخی از سیستم عامل ها از لحاظ کارایی قابل مقایسه دقیق نیستند، مثل اندروید با iOS. با این حال بررسی ما نشان می دهد که سیستم عامل گوشی Xiaomi Poco X7 که اندروید (Android 14, HyperOS) است، از سیستم عامل گوشی Nothing Phone (2a) Plus با اندروید (Android 14, Nothing OS 3.0) عملکرد قابل قبول تری دارد. بخش مهم بعدی، چیپست(Chipset) است که گوشی Nothing Phone (2a) Plus با داشتن چیپست Mediatek Dimensity 7350 Pro (4 نانومتر) از چیپست گوشی Xiaomi Poco X7 با Mediatek Dimensity 7300 Ultra (4 نانومتر) قدرت بیشتری دارد.
اگر بخواهیم در مورد پردازنده(CPU) گوشی ها صحبت کنیم، می توانیم آن ها را از دو جنبه مورد ارزیابی قرار دهیم. جنبه اول، تعداد هسته های هر پردازنده است که در اینجا هر دو گوشی 8 هسته دارند.جنبه دوم، فرکانس پردازنده است. گزینه ای که قدرت پردازشگر گوشی ها را نشان می دهد. در این قسمت، بهترین هسته با بالاترین فرکانس را برای مقایسه انتخاب می کنیم. هسته اصلی گوشی Nothing Phone (2a) Plus با فرکانس 3 گیگاهرتزی، با اختلاف حدودا 0.5 از هسته اصلی گوشی Xiaomi Poco X7 بهتر عمل می کند.در مورد پردازنده گرافیکی آن ها نیز باید بگوییم که گوشی Xiaomi Poco X7 با داشتن پردازنده گرافیکی Mali-G615 MC2 عملکرد بهتری نسبت به پردازنده گرفیکی Mali-G610 MC4 در گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارد.
در کل میشه گفت، پلتفرم گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus کارایی بهتری نسبت به گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 دارد.
حافظه
256GB 8GB RAM
256GB 12GB RAM
128GB 8GB RAM
256GB 8GB RAM
512GB 12GB RAM
ظرفیت بیشتر
تنوع بیشتر
UFS 2.2
سرعت انتقال اطلاعات بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، بطور کلی حافظه و رم گوشی Xiaomi Poco X7 نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
حال میخواهیم گوشی ها را از لحاظ حافظه داخلی و رم بررسی کنیم.بررسی را در دو بخش انجام می دهیم. بخش اول، تنوع حافظه است که دست شما را برای خرید مدل انتخابی بازتر می گذارد. هر دو دارای مدل های 256GB 8GB RAM می باشند. گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای مدل 256GB 12GB RAM گوشی Xiaomi Poco X7 دارای مدل های 128GB 8GB RAM و 512GB 12GB RAM نیز است. همانطور که می بینید، گوشی Xiaomi Poco X7 تعداد 1 مدل بیشتر دارد. از لحاظ ظرفیت نیز با توجه به بالاترین مدل هر گوشی، ظرفیت حافظه گوشی Xiaomi Poco X7 از ظرفیت حافظه گوشی Nothing Phone (2a) Plus بالاتر است. و نکته ی آخر در مورد حافظه ها، استاندارد آن هاست که برای گوشی Xiaomi Poco X7 استاندارد UFS 2.2 نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus با استاندارد عملکرد بهتری دارد.
با این توضیحات می تونیم بگیم که در مجموع حافظه گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 به مراتب بهتر از گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus می باشد.
دوربین
دوتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.9, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.57"
50 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚114, 0.64µm, 1/2.76"
دوربین به مراتب بهتر
سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.5, 26 mm, OIS, PDAF, 0.8µm, 1/1.95"
2 مگاپیکسل(Macro), f/2.4
8 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚120, 15 mm, 1.12µm, 1/4.0"
LED flash, panorama, HDR
LED flash, panorama, HDR
4K@30fps, 1080p@120fps, 1080p@60fps
4K@30fps, 1080p@120fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps, OIS, gyro-EIS, 4K@24fps
کیفیت بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco X7 بهتر است.
در ادامه به بررسی دقیق و تخصصی دوربین های این دو گوشی از بین بیش از 2000 مدل دوربین در سایت ابطحی شاپ می پردازیم عملکرد دوربین برای بسیار از کاربران اهمیت ویژه ای دارد. با توجه به اطلاعاتی که از سایت تخصصی و معتبر GSMArena.com(جی اس ام)، در دست داشتیم.گوشی Nothing Phone (2a) Plus با دوربین دوتایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.9, 24 mm, OIS, PDAF, 1.0µm, 1/1.57"
50 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚114, 0.64µm, 1/2.76"
توانایی بیشتری نسبت به گوشی Xiaomi Poco X7 با دوربین سه تایی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/1.5, 26 mm, OIS, PDAF, 0.8µm, 1/1.95"
2 مگاپیکسل(Macro), f/2.4
8 مگاپیکسل(Ultrawide), f/2.2, ˚120, 15 mm, 1.12µm, 1/4.0"
دارد. امکانات دوربین هر دو گوشی LED flash و panorama و HDR است و هیچ اختلافی ندارند.
کیفیت فیلمبرداری دوربین هر دو گوشی 4K@30fps و 1080p@120fps و 1080p@60fps است گوشی Xiaomi Poco X7 کیفیت 1080p@30fps و OIS و gyro-EIS و 4K@24fps را نیز پشتیبانی می کند. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری Xiaomi Poco X7 بهتر از Nothing Phone (2a) Plus است. در مجموع می توان گفت دوربین ،فیلم ها و عکس های گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus کیفیت بهتری از دوربین گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 دارد.
دوربین سلفی
تکی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1/2.76"
تکی
20 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 25 mm, 0.7µm, 1/4.0"
دوربین به مراتب بهتر
HDR
امکانات بهتر
4K@30fps
1080p@60fps, 1080p@30fps
کیفیت بهتر
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات و کیفیت دوربین سلفی Xiaomi Poco X7 نسبت به Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
در مورد دوربین های سلفی هم، گوشی Xiaomi Poco X7 با دوربین سلفی تکی
20 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 25 mm, 0.7µm, 1/4.0"
قدرت بیشتری نسبت به گوشی Nothing Phone (2a) Plus با دوربین سلفی تکی
50 مگاپیکسل(WIDE), f/2.2, 1/2.76"
دارد. امکانات دوربین سلفی گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای HDR است. با این اوصاف امکانات دوربین سلفی Nothing Phone (2a) Plus بهتر از Xiaomi Poco X7 می باشد.
کیفیت فیلمبرداری دوربین سلفی گوشی Nothing Phone (2a) Plus دارای کیفیت 4K@30fps است. گوشی Xiaomi Poco X7 هم کیفیت 1080p@60fps و 1080p@30fps را دارد. با این اوصاف کیفیت فیلمبرداری سلفی Xiaomi Poco X7 بهتر از Nothing Phone (2a) Plus است. در مجموع می توان گفت دوربین سلفی گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 کیفیت بهتری از دوربین سلفی گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus دارد.
صدا
دارد، با بلندگوهای استریو
دارد، با بلندگوهای استریو
ارتباطات
Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi 802.11 6/a/ac/b/g/n
Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi 802.11 6/a/ac/b/g/n
5.3, LE, A2DP
تکنولوژی بهتر
5.4, LHDC, LE, A2DP
GPS
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, GPS
دارد , GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, GPS
NFC
دارد ,
دارد , وابسته به بازار / منطقه
USB
USB 2 Type-C, USB 0 OTG
USB 2 Type-C, USB 0 OTG
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد، امکانات ارتباطی Nothing Phone (2a) Plus نسبت به Xiaomi Poco X7 مناسب تر است.
بخش بعدی برای بررسی، ارتباطات این دو گوشی است. ابطحی شاپ بصورت تخصصی این بخش را نیز مورد بررسی قرار داده است. در مورد ارتباطات بیسیم یا همان WLAN هر دو گوشی دارای Wi-Fi Direct و dual-band و Wi-Fi 802.11 6/a/ac/b/g/n هستند. و کاملا مشابهند.
در مورد بلوتوث هم گوشی Nothing Phone (2a) Plus بلوتوث نوع 5.3, LE, A2DP که از گوشی Xiaomi Poco X7 با بلوتوث نوع 5.4, LHDC, LE, A2DP عملکرد بهتری دارد. GPS یا مکان نمای مشترک هر دو گوشی معمولی و GLONASS و GALILEO و BDS و QZSS و GPS می باشد. هر دو گوشی NFC هم دارند. هر دو گوشی Infrared هم دارند. هر دو گوشی رادیو هم دارند. در مورد اتصال USB که کابل شارژر هم معمولا از این اتصال استفاده می کند هر دو گوشی از اتصال USB 2 Type-C و USB 0 OTG استفاده می کنند. در مجموع در مورد ارتباطات این گوشی های می توانیم بگوییم که گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus ارتباطات بیشتری نسبت به شیائومی Xiaomi Poco X7 را پشتیبانی می کند.
امکانات
اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
اثر انگشت(زیر صفحه نمایش، نوری)
accelerometer (شتاب سنج)
gyro(ژیروسکوپ)
proximity(مجاورت)
compass(قطب نما)
باطری
5000 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی
5110 mAh(میلی آمپر), Li-Po, غیرقابل جابجایی
باطری بهتر
ظرفیت بیشتر
Fast charging (شارژ سریع) 50W
شارژر بهتر
Fast charging (شارژ سریع) 45W
بررسی تخصصی ابطحی شاپ نشان می دهد در مجموع باطری و شارژر Xiaomi Poco X7 نسبت به Nothing Phone (2a) Plus بهتر است.
می رسیم به یکی از مهمترین بخش های مقایسه یعنی باطری. ابطحی شاپ باطری این دو گوشی را بصورت کاملا تخصصی بررسی کرده است. باطری گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus برابر 5000 mAh(میلی آمپر), Li-Ion, غیرقابل جابجایی و گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 برابر 5110 mAh(میلی آمپر), Li-Po, غیرقابل جابجایی هستند.جاییکه باطری گوشی Xiaomi Poco X7 با 5110 میلی آمپر، حدودا 110 میلی آمپر بیشتر از باطری گوشی Xiaomi Poco X7 ظرفیت داره. ولی بخاطر نوع باطری، گوشی Xiaomi Poco X7 کمی بهتره.شارژر گوشی Nothing Phone (2a) Plus از نوع Fast charging (شارژ سریع) 50W است. نوع شارژر گوشی Xiaomi Poco X7 هم Fast charging (شارژ سریع) 45W می باشد. میشه گفت شارژر گوشی Nothing Phone (2a) Plus از شارژر گوشی Xiaomi Poco X7 بهتر است.
با بررسی تخصصی بین باطری این دو گوشی، بطور کلی شارژر و باطری گوشی شیائومی Xiaomi Poco X7 نسبت به گوشی ناسینگ Nothing Phone (2a) Plus مناسب تر است.
سایر اطلاعات
مشکی
خاکستری
مشکی
سبز
نقره ای
تنوع رنگ بیشتر
A142P
24095PCADG
SAR
1.09 W/kg (سر), 1.06 W/kg (بدن)
0.99 W/kg (سر), 0.99 W/kg (بدن)
اگر بخواهیم درباره رنگ های این گوشی ها صحبت کنیم، باید بگوییم که هر دو گوشی دارای رنگ مشکی هستند. گوشی Nothing Phone (2a) Plus رنگ خاکستری را هم دارد. گوشی Xiaomi Poco X7 رنگ سبز و نقره ای را نیز دارد.
نتیجه مقایسه
سایت ابطحی شاپ با بررسی تخصصی بیش از 1000 گوشی، و بر اساس اطلاعات موجود معتقد است که، گوشی Xiaomi Poco X7 از Nothing Phone (2a) Plus بهتر می باشد.

برای مشاهده مشخصات دقیق گوشی ها، می توانید به صفحه های رسمی Nothing Phone (2a) Plus و Xiaomi Poco X7 در GSMArena مراجعه کنید.
مطالب مرتبط
مقایسه های Nothing Phone (2a) Plus یا Xiaomi Poco X7