خانه / مقایسه / شیائومی Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) با شیائومی Poco X4 Pro 5G
۱۲,۰۲۱ بازدید

مقایسه شیائومی Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) با شیائومی Poco X4 Pro 5G

مقایسه تخصصی مشخصات فنی، عملکرد، دوربین و ارزش خرید

Samsung Galaxy S23
شیائومی

Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)

از ۷۲,۵۷۰,۰۰۰ تومان
Apple iPhone 13
شیائومی

Poco X4 Pro 5G

از ۷۹,۱۷۰,۰۰۰ تومان
نتیجه ارزیابی

خلاصه نقاط قوت و برنده مقایسه

ارزش خرید بالاتر: Poco X4 Pro 5G

Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)

+ کیفیت ساخت بالاتر، متریال مرغوب‌تر و مقاومت بیشتر بدنه
+ تجهیز به قابلیت‌های مدرن ارتباطی و اتصالات پرسرعت
- برخی ویژگی‌های مالتی‌مدیا می‌توانست نسبت به رقیب کامل‌تر باشد

Xiaomi Poco X4 Pro 5G

+ کیفیت برتر دوربین سلفی برای ثبت پرتره و تماس ویدیویی
+ ارزش خرید مطلوب و امکانات متعادل برای استفاده روزانه
- برخی ویژگی‌های مالتی‌مدیا می‌توانست نسبت به رقیب کامل‌تر باشد
تحلیل گرافیکی عملکرد

مقایسه قدرت و امتیاز بخش‌ها

Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
|
Poco X4 Pro 5G
تحلیل این بخش

۱. قیمت، کانفیگ و ارزش بازار

بروزرسانی بازار آزاد
مشخصه
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
Poco X4 Pro 5G
قیمت حدودی بازار
72,570,000 تا 87,080,000 تومان ارزان‌تر و اقتصادی
79,170,000 تا 89,720,000 تومان
کانفیگ پایه (حافظه/رم)
64 گیگابایت / رم 6 گیگابایت
128 گیگابایت / رم 6 گیگابایت
تحلیل کارشناسی ارزش خرید و قیمت:
در مقایسه ارزش خرید ریالی، Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) با در نظر گرفتن رده کیفی و برچسب قیمتی، یک خرید منطقی و خوش‌قیمت به حساب می‌آید. همزمان، نماینده دیگر یعنی Poco X4 Pro 5G با وفاداری بالای مشتریان و ارزش برند بالا، خریدی با کمترین ریسک تغییرات قیمتی در بازار محسوب می‌شود.

۲. طراحی و کیفیت ساخت بدنه

ارگونومی و استحکام
مشخصه
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
Poco X4 Pro 5G
ابعاد بدنه (طول×عرض×ضخامت)
164.2 × 76.1 × 8.1 میلی‌متر
164.2 × 76.1 × 8.1 میلی‌متر
وزن دستگاه
202 گرم سبک‌تر و ارگونومیک‌تر
205 گرم
جنس پشت و جلو
جلو: شیشه ای (Gorilla Glass 5) / پشت: شیشه ای (Glass)
جلو: شیشه ای (Glass) / پشت: پلاستیکی (plastic)
گواهی مقاومت (IP)
IP53, dust and splash resistant
IP53, dust and splash resistant
بررسی خوش‌دستی و دوام فیزیکی:
اگر ملاک شما گوشی سبک‌تر و مهار آسان در جیب و دست باشد، Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) رضایت کامل شما را جلب می‌نماید. اما در صورتی که استحکام فریم و متریال ضدضربه اولویت نخست است، ساختار بدنه Poco X4 Pro 5G خیال کاربر را در استفاده‌های روزمره بدون قاب محافظ آسوده‌تر می‌سازد.

۳. صفحه نمایش و تجربه بصری

وضوح و پویایی تصویر
مشخصه
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
Poco X4 Pro 5G
اندازه و مساحت نمایشگر
6.67 اینچ (مساحت: 107.4 سانتی‌متر مربع)
6.67 اینچ (مساحت: 107.4 سانتی‌متر مربع)
نوع پنل و نرخ نوسازی
Super AMOLED (120Hz)
Super AMOLED (120Hz)
رزولوشن و چگالی (PPI)
2400×1080 395 ppi
2400×1080 395 ppi
روشنایی حداکثر (Peak)
1200 نیت
1200 نیت
برنده نهایی نمایشگر و کیفیت تصویر:
روشنایی پیک در نمایشگر Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) باعث می‌شود تا در محیط‌های باز هیچ جزئیاتی از دست نرود. از طرفی، تکنولوژی نمایشگر Poco X4 Pro 5G با پردازش یکنواخت نور و چگالی بالا، متن‌ها را با لبه‌های فوق‌العاده شارپ و خوانا به چشمان کاربر می‌رساند.

۴. عکاسی، فیلمبرداری و دوربین‌ها

تنوع لنز و کیفیت خروجی
مشخصه
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
Poco X4 Pro 5G
ترکیب دوربین‌های پشتی
2MP (Macro) + 108MP (WIDE) + 8MP (Ultrawide)
2MP (Macro) + 108MP (WIDE) + 8MP (Ultrawide)
لرزشگیر و زوم اپتیکال
فاقد OIS
فاقد OIS
دوربین سلفی
16MP
16MP
بررسی تخصصی قابلیت‌های عکاسی و فیلمبرداری:
اگر عاشق ثبت مناظر عریض و عکاسی با جزئیات مگاپیکسلی بالا هستید، حسگرهای Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) دست بالا را به شما می‌دهند. از دیدگاهی دیگر، ثبات فوکوس خودکار و داینامیک رنج عالی در ویدیوهای Poco X4 Pro 5G، این دستگاه را به ابزار اول تولیدکنندگان محتوا تبدیل کرده است.

۵. سخت‌افزار، پردازش و حافظه

قدرت پردازشی و عملکرد گیمینگ
مشخصه
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
Poco X4 Pro 5G
تراشه اصلی (Chipset)
Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (معماری 6 نانومتری)
Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (معماری 6 نانومتری)
هسته‌های CPU و گرافیک
8 هسته‌ای GPU: Adreno 619
8 هسته‌ای GPU: Adreno 619
سیستم‌عامل پایه
اندروید 11, MIUI 13
اندروید 11, MIUI 13 for POCO
بررسی سرعت پردازشی و توان مالتی‌تسکینگ:
تراشه مرکزی Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) برای کاربری‌های سنگین و بازی‌های سه‌بعدی سنگین آزادی عمل پردازشی بالایی فراهم می‌کند. در طرف مقابل، پایداری بدون افت عملکرد پس از ساعت‌ها کار مداوم، نقطه قوت اصلی مهندسی سخت‌افزار Poco X4 Pro 5G است.

۶. باتری، شارژدهی و سرعت تغذیه

دوام و توان شارژ
مشخصه
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
Poco X4 Pro 5G
ظرفیت باتری
5000 میلی‌آمپر ساعت
5000 میلی‌آمپر ساعت
سرعت شارژ سیمی
67 وات
67 وات
قابلیت شارژ معکوس
ندارد
ندارد
تحلیل پایداری شارژ و سرعت تجدید انرژی:
مجموعه باتری و سیستم شارژ Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) با تمرکز بر توان ورودی بالا و تکنولوژی‌های منعطف تغذیه طراحی شده است. از سوی دیگر، خنک ماندن بدنه هنگام استفاده طولانی و بهره‌وری مصرف انرژی، عملکرد باثباتی را در باتری Poco X4 Pro 5G ثبت کرده است.

۷. اتصالات، حسگرها و فناوری‌های ارتباطی

شبکه‌های نسل جدید و سنسورها
مشخصه
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)
Poco X4 Pro 5G
پشتیبانی شبکه 5G
مجهز به 5G پرسرعت
مجهز به 5G پرسرعت
امنیت بیومتریک
کنار گوشی
کنار گوشی
تنوع رنگ‌های بدنه
ارزیابی سنسورها و امکانات اتصالی:
در بخش سنسورها و قابلیت‌ها، Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) ابزارهای کاربردی متعددی برای تعامل سریع با محیط در اختیار کاربر می‌گذارد. در سمت دیگر، یکپارچگی سرویس‌ها و پاسخگویی بی‌نقص فرامین بیومتریک در Poco X4 Pro 5G، سهولت در استفاده روزمره را به اوج می‌رساند.
اطلاعات استخراج‌شده بر اساس آخرین دیتابیس جهانی GSMArena:

گوشی‌های مشابه بر اساس سخت‌افزار و مشخصات

مقایسه‌های منتخب کاربران

مدل‌های پربازدید و رقابت‌های نزدیک

تبلیغات

نمایش این بخش به تأمین هزینه‌های نگهداری و رایگان ماندن ابزارهای ابطحی‌شاپ کمک می‌کند؛ از همراهی‌تان سپاسگزاریم ❤️

گوشی اول را انتخاب کنید
گوشی دوم را انتخاب کنید